Ysl Black Opium EDT kadın Parfümün Notaları ve Yorumu

Ysl Black Opium Kadın Parfümün Notaları ve Yorumunu Görmek İçin Tıklayınız

Ysl Black Opium EDT kadın Parfümün Notaları ve Yorumu

Ürünü almadan önce tereddütte kaldım, ancak daha sonra yorumlara da bakarak şansımı denemeye karar verdim ve ürünü sipariş etim. Ürünü kullanmaya başladıktan sonra anladım ki kuruntularım boşaymış. Kalıcılıkta bir numara şahane bir parfüm diyebilirim. Ayrıca kokusu o kadar güzel ki bulunduğunuz ortamda ki kişiler de hemen farkınıza varabiliyor. Bu ürünü özellikle sevgisi, nişanlısı ya da eşi olan bayanlara tavsiye ediyorum. Çünkü gerçekten ürünün karşınızda ki beylerin sizin hemen farkınıza sebep olmasını neden olacak muhteşem bir kokusu var.

 

Normal de hep kıytırık parfümleri kullandığımdan dolayı parfümlerin insan teninde ya da kıyafetler de bir kalıcılığının olmadığını düşünürdüm. Ancak ürüne alıp, kullanmaya başladıktan sonra gerçekten yanıldığımı anladım. Bu parfüm süper bir şey. Hem kalıcılığı hem de naif kokusu ile sizi apayrı bir insan yapacağına inanabilirsiniz.

 

Bu parfümü daha önce de beğenerek kullandığımı söyleyebilirim. Kokusu insana bir bardak şekerli sıcak kahveyi kışın kar yağarken içtiğini anımsatıyor. Çünkü üründen gelen muhteşem şekerimsi ve kış ayına benzer bir koku var. Ürünü ister yaz aylarında kullanın, ister kış aylarında. Fakat yaz aylarında size özlediğiniz kış mevsimini hatırlatacağını söyleyebilirim.

 

Kokulara karşı zaafı olan bir insan olarak parfümü ilk kokladığım andan itibaren sanki beni şöyle bir hipnoz etmiş gibi hissettim. O an ki ruh halime göre farklı farklı kokuları kullanmayı seven birisiyim ama bu parfümden aldığım haz ile diğer parfümleri rahatlıkla bir kenara itebilirim. . Yorumumu okuyarak alacak kişilere tavsiye edebileceğimden emin olabilirsiniz demek yerine, direk tavsiye ettiğimi söyleyebilirim. Şimdiden güzel günler de kullanın.

 

Ürünü eşim bana hediye olarak almıştı. Bende de şöyle bir huy vardır, daha önce deneyip de kokusunu almadığım hiçbir parfümü kullanmayı sevmem. Ancak yanıldığımı anladım. Parfüm koku ve kalıcılık olarak işini çok iyi yapıyor. Ayrıca fiyatına göre de gerçekten performansını layıkıyla vermektedir. Bitmesine az kala hemen yenisini sipariş ettiğim ve sürekli kullandığım bir ürün. Harika bir koku ve tenime de çok hoş gidiyor.

What's Your Reaction?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0