Victoria Secret Bombshell New York EDP Kadın Parfümün Notaları ve Yorumu

Victoria Secret Bombshell New York Kadın Parfümün Notaları ve Yorumunu Görmek İçin Tıklayınız

Victoria Secret Bombshell New York EDP Kadın Parfümün Notaları ve Yorumu

Dünyaca ünlü kadın markası olarak bilinen Victoria Secret, yakın zamanda piyasaya sürdüğü ‘’Bombshell New York‘’ parfümü ile oldukça dikkat çekti. İç çamaşır, kıyafet, parfüm, kozmetik, aksesuar gibi ürenler ile oldukça ön planda olan Victoria Secret, parfüm konusunda da başarılı bir yol izliyor. Kendine has kokularını ürettiği, kadın parfümleri ile ön planda duruyor. Marka, daha önce ürettiği parfümlerden oldukça daha özel bir kokuya sahip yeni kokusunu tanıttı. Parfüm içerisinde barındırdığı özel kokular ile oldukça sesini duyurdu. Ayrıca şişe tasarımı ve görsellik açısından da olumlu birçok yorum aldı. Sizler için Victoria Secret Bombshell New York parfümünü derliyoruz.

Başarılı biri tasarım şişesine sahip olan Victoria Secret Bombshell New York parfümü, sadelik ve minimallık ile şişeye hoş bir hava vermiş. Küçük ve ince işlemeler  ise güzel sonuçları doğurmuş. Parfüm sprey tuşu ve kapağı, Victoria Secret’in tüm parfümlerinde olduğu gibi kusursuz. Koku, tasfiri gayet başarılı yapılmış.

Parfümü genel olarak çok beğendim. Biricik ve özel bir kokuyu kendi içerisinde barındırıyor. Parfümde ağırlık olarak tatlı ve meyvemsi kokuları hissediyorsunuz. Hafif odunsu kokular ile oldukça hoş bir lezzeti sizlere sunuyor. Parfümde hissedebileceğiniz kokular ; Starfruit, Alacakaranlık, Yasemin, Madagaskar ve Vanilya kokularını bu parfümde ön planda tutuluyor.  Parfüm koku ailesi olarak; tatlı meyveliler ailesinden gösteriliyor. Tatlı meyve kokularını seven kadınlar, gönül rahatlılığıyla bu parfümü tercih edebilirler.

Parfümün tende kalıclık oranı da tatmin edici. Benim tenimde ortalama dokuz ila on bir saat arası kaldığını söyleyebilirim. Gün başlangıcından , gün sonuna kadar size eşlik edecektir. Parfüm birçok yerde kullanabilinir. Abartılı bir kokuya sahip olmaması, dilediğiniz gibi kullanabileceğinize işaret ediyor. Parfümün yoğunluk noktasına baktığımızda ortalama bir yoğunluğa sahip. Dozajı oldukça iyi ayarlandığını söyleyebilirim.  Genel olarak baktığımızda; Tatlı meyve kokularını seven kadınların rahatça tercih edeceği ve akılda kalıcı kokusuyla da zerafetinizi ön plana çıkaracak bir kokuya sahip olduğunu söylebilinir. Farklı koku arayışı içindeyseniz  Victoria Secret Bombshell New York tam size göre bir parfüm.

What's Your Reaction?

like
0
dislike
0
love
1
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0