Victoria Secret Bombshell EDP Kadın Parfümün Notaları ve Yorumu

Victoria Secret Bombshell Kadın Parfümün Notaları ve Yorumunu Görmek İçin Tıklayınız

Victoria Secret Bombshell EDP Kadın Parfümün Notaları ve Yorumu

Dünya’nın en popüler kadın ürünlerini üreten  Victoria Secret, piyasaya sürdüğü Bombshell parfümü ile dikkat çekiyor. Amerika kökenli moda, giyim, aksesur, makyaj, parfüm gibi kadın ürünlerini üreten Victoria Secret, parfümleri ile de ön plana çıkıyor. Marka, birçok alandaki olan başarısını, parfüm alanında da oldukça koruduğu aşikar. Özel şişe tasarımı ile oldukça şık durun Bombshell parfümü, kokusuyla ve aramolarıyla da başarılı bir kokuyu gün yüzüne çıkarıyor. Sizler için Victoria Secret Bombshell parfümünü derledik.

 

Parfüm tasarım olarak oldukça şık durduğu şüpehesiz. Küçük işleme detaylar ve renk tonu şişe üzerinde oldukça hoş bir görselliği sağlıyor. Sprey tuşu ile de başarılı bir iş çıkartılıyor. Parfüm şişesi bizlere koku hakkında oldukça fikir veren bir tasarıma sahip. Yoğun ve tatlı kokuları ön plana çıkardığını görselliğinden dahi anlayabiliyoruz.

Victoria Secret Bombshell’in kokusunu oldukça beğendim. Kendi has, biricik bir koku. Etkliyeci kokuları kendisinde barındırıyor. Parfümü ilk açtığımda burnuma yoğun olarak; Yasemin, Çilek ve Kırmızı meyveler çarptı. Bu üç koku, kusursuz bir şekilde birbirlerine yakışıyor. Parfümün ilerleyen dakikalarında ise Mandaline, Greyfur, Tutke Meyvesi, Zambak, Orkide Vanilyası gibi kokular, demlenerek teninizde dolaşıyor. Tatlı ve yoğun kokuları ortalama bir dozaj ile kullancısına sunuyor.

Koku, yoğunluğu olarak oldukça tatmin edici. Standart yoğunluğun bir tık üzerinde olduğunu söyleyebilirim. Kokunun farkedilir mesafesini ise iki ya da üç metre diyebiliriz. Yakın mesafelerde oldukça etkili olacağını düşünüyorum. Kendine  has kokusu ve akılda kalıcılığı sizlerin aseletini ön plana çıkaracaktır. Parfüm hissettiğim bir diğer duygu; oldukça çekici bir kokuya sahip olması. Özel anlarınız ve günlerinizi bu kokuyla oldukça güçlendirebilirsiniz.

Parfüm, kullanıcılarına Yaz aylarında daha fazla verim vereceğini düşünüyorum. İçerisindeki aromalar ve tatlı meyveler bunu işaret ediyor. Parfümde çiçeksi kokuları biraz daha hafif kalıyor. Bu kokuların hafifliği ve uyumu ise oldukça başarılı.s

Genel olarak baktığımızda ; Ortalama yoğunluğun üzerinde, tatlı kokuları, çiçeksi kokuları seven kadınların mutlaka tercih etmesi gerektiğini düşünüyorum. Ayrıca parfüm, etkileyici ve akılda kalıcı kokusuyla günlerinize hareket verecektir.

What's Your Reaction?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
1