Victor Rolf Spicebomb Extream EDP Kadın Parfümün Notaları ve Yorumu

Victor Rolf Spicebomb Extream Kadın Parfümün Notaları ve Yorumunu Görmek İçin Tıklayınız

Victor Rolf Spicebomb Extream EDP Kadın Parfümün Notaları ve Yorumu

Victor Rolf, Dünyaca ünlü Hollanda kökünle dev bir parfüm markasıdır. Ürettiği parfümlerle adını sıkça söz ettirir. Kendine has koku yapısı  ve alanında uzmanlardan oluşan ekiplerle, güçlü kokuları gün yüzü çıkarıyor. Victor Rolf, uzun bir süre önce çıkardığı ‘’ Spicebomb ‘’ parfümünün gelişmiş ve güçlendirilmiş ‘’ Spicebomb Extream ‘’ serisini piyasaya sürdü. İlk seri ile eksiklerini fark edip ikinci seriyle oldukça güçlendirmiş. Kendine has şişe tasarımını da bu seride kullanıyor.

 

Spicebomb serisinde beğendiğim özelliklerden birisi parfüm şişesinin el bombasına benzetilmesiydi. Parfüm ikinci serisiyle de bu tasarımı güçlendirerek devam ediyor. Şişenin parfüme benzemesini nedeni ise ‘’ Spicebomb ‘’ serisinin ‘’ Baharat Bombası ‘’ anlamına gelmesi. Parfüm, Ekstream serisiyle de şişesini oldukça şık bir hale büründürmüş. Renk tonlarını oldukça beğendim. İkinci serisinde tam anlamıyla bomba temasını betimlemişler. Oldukça kaliteli bir iş çıkmış ortaya.

 İlk serisinin oldukça sevilmesi ve ikinci serinin uzun bir süreç içerisinde hazırlanması beklentileri oldukça yükseltmişti.  Parfüm ilk seride olan kokuları yeni aramolar eklemiş. Yeni aramolar ile de parfüm kalitesinin oldukça arttığını söyleyebilirim. Piyasaya sürülen yeni seriyle de oldukça başarılı bir iş ortaya çıkıyor. Parfümün genel kokuları ; Vanilya, Kimyon, Lavanta, Karabiber, Tütsü ve Tütün gibi aromalardan oluşuyor. Parfüm, odunsu ve baharatlı bir kokuya sahip. Oldukça güçlü ve etkileyici özelliğini buradan alıyor. Bahar kokularını yoğunlukla hissetirirken, odunsu kokular ikinci planda kalıyor.

Parfüm gün içerisinde her yerde rahatlıkla kullanabileceğini düşünüyorum. İş yaşantınızda da zerafetini güçlendirecektir. Özel görüşmelerde de imajınızı tazeleyecek bir kokuya sahip. Ben parfümü her mevsim rahatlık kullanabileceğini düşünenlerdenim. İçerdiği kokular ile Yaz ve Kış aylarından asilliğinizi ön plana çıkaracaktır.

Parfümün yoğunluğu ise tam tadında diyebilirim. Kesinlikle abartılı bir kokuya sahip değil. Ortalama bir yoğunluğun bir tık üzerinde tutulmuş. Bu durumda parfüme has bir özellik eklemiş. Kokunun farkedilir mesafesi hemen hemen birkaç metre. Yakın mesafelerde ise oldukça etkileyici ve akılda kalıcı olduğunu söylemekte fayda var. Kokunuzla bomba gibi akılda kalıcı olmak istiyorsanız  Victor Rolf Spicebomb Extream tam size göre bir parfüm.

 

What's Your Reaction?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
1