Victor Rolf Spicebomb EDT Erkek Parfümün Notaları ve Yorumu

Victor Rolf Spicebomb Erkek Parfümü Notaları ve Yorumunu Görmek İçin Tıklayınız

Victor Rolf Spicebomb EDT Erkek Parfümün Notaları ve Yorumu

Victor Rolf Spicebomb, Dünya’da milyonlarca erkeğin kullandığı eşsiz bir parfümdü. Üreticisi olan Victor Rolf , koku konusunda otoritelere sahip olan bir konumdadır. Ürettiği ‘’ Spicebomb ‘’ serisiyle de gözleri üzerine çekiyor. Kelime anlamı olarak baktığımızda  Rolf Spicebomb, Baharat bombası olarak telaffuz edilebilir.  Yoğunsu baharat kokuları ile ön plana çıkan bir yapıya sahip.

Parfüm şişesine baktığımızda oldukça biricik duruyor. Adında aldığı gibi Baharat Bombasını, görsel olarak betimliyor. Sık ve gür spreyiyle de oldukça tatmin edici sonuçları doğuruyor. Şişenin renk tonu ve yazı fontları ise oldukça uyumlu.

Victor Rolf Spicebomb, ilk açılışında yoğun bir baharat kokusunu sizlerle paylaşıyor. İlerleyen dakikalarda ise demlenen aramolara yerini bırakıyor. Parfümde hissedebileceğiniz kokular ise Bergamot, Greyfur, Pempe Biber, Elemi, Safran, Tarçın, Tütün gibi kokuları barındırıyor. Birbirine oldukça yakın olan kokuların, uyumu ise oldukça başarılı olduğunu söyleyebilirim. Yoğunluklu olarak baharat kokularını temsil etse de hafiften gelen odunsu kokular ile oldukça etklileyici.

Parfümün kalıclık oranı oldukça verimli olduğunu söyleyebilirim. Kendine has  kokular ile gün boyu sizlerin yanınızda olacaktır. Parfümün genel olarak görüşmelerinizde oldukça güzel durucaktır. Kokunuzu değiştirmek ya da yeni bir kokuyla tanışmak istiyorsanız Victor Rolf Spicebomb tam size göre olduğunu söyleyebilirim.

Kokularıyla etkileyici ve akılda kalıcı olmak isteyen erkeklerin mutlaka denemesini gerektiğini düşündüğüm bir parfüm. İçerdiği afrodizyak etkisiyle oldukça akılda kalıcı oluyor. Karizmanızı güçlendirerek, özgüveninizi tazeleyecektir. Ayrıca özel görüşmelerinizde sizi oldukça cool göstereceğini düşünüyorum. Kokunun biricik olmasını önemseyen erkekle mutlaka denemesi gerekiyor.

Parfüm tam olarak tüm mevsimlerde kullanılmak için üretildiğini düşünüyorum. Sıcak aylarda sizi ferahlatırken, Kış aylarında karizmanızı güçlendirecektir. Baharat kokuları ile imajınızı tazeleyecek, ilgi odağı sizlerde toplanacaktır. Kokunun farkedilir mesafesi ise ortalama birkaç metre olduğunu söyleyebilirim. Tabi yakın temaslarda etkisi ve verimliliği oldukça yükselecektir. Yaz gecelerinde yanınızda olmasını isteyeceğiniz bir koku. Toplu görüşmelerde ise oldukça şık durucaktır. Abartılı bir koku olmaması ise kokunun en güzel özelliklerinden. Minimal ve sadeliğin getirdiği olgunluğu kendi içerisnde barındırıyor.

What's Your Reaction?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0