Versace Eros Man EDT Erkek Parfümün Notaları ve Yorumu

Versace Eros Man Erkek Parfümün Notaları ve Yorumunu Görmek İçin Tıklayınız

Versace Eros Man EDT Erkek Parfümün Notaları ve Yorumu

Versace Eros Man, seksi erkek kokularını anımsatan  iddialı bir parfüm. İçerdiği koku özleri ve aromalarıyla baştan çıkarıcı bir etkiye sahip. Yoğunluklu kokular ile akılda kalıcı olmanızı kolaylaştırıyor. Koku ailesi ile aseletinizi güçlendiriyor. Versace markasının çıkardığı ‘’ Eros Man ‘’ için oldukça olum geri dönüşler oldu. Esnetik şişe tasarımı ile kokunun betimleşmiş halini bizlere sunuyor. Dolabınızda olmasından mutluluk duyacağınız görselliğe sahip. Sizler için Versace markasının ‘’ Eros Man ‘’ parfümünü derledik.

Parfümün oldukça kaliteli bir şişe tasarımı bulunuyor. Şişenin kendisinin bile karizmatik göründüğünü söylemek abartılı olmayacaktır. Kusursuz bir renk uyumu ve görsel tasarım ile oldukça başarılı bir iş ortaya çıkıyor. Kokunun betimlenmiş halini bizlere sunuyor. Parfümün sprey tuşu oldukça sık ve dayanaklı olduğunu söyleyebilirim.

Şişeyi ilk açmanızla birlikte sizleri Nane Yaprakları, Limon Kabuğu ve Yeşil Elma kokuları karşılıyor. Bu üç koku, açılışda oldukça yoğun hissediliyor. İlerleyen dakikalarda ise biraz daha hafiflereyerek, asıl kokusunu sizlerle buluşturuyor. Parfümde hissedebileceğiniz diğer kokular  Tonka Fasülyesi, Amer, Itır içeği, Vanilya, Sedir Ağacı ve meşe yosunu gibi aramolardan oluşuyor. Parfü birbirine zıt kokuları bu kadar uyum içerisinde sentezlemiş beni şaşırttı. Orta çıkan koku ise çekici ve etkileyici bir kokuyu yaratıyor. Kokusuyla ön plana çıkmak ve akılda kalıcı olmak için oldukça doğru bir parfüm olduğunu söyleyebilirim.

Parfüm kalıcılık noktasında da oldukça başarılı olduğunu söyleyebilirim. Gün içerisinde ortalama on ila on bir saat arası rahatlıkla kalıyor. Tende bu denli güçlü kalmasının sebebi vaniyalı amber ve odunsu kokuların eşsiz birleşmesinden oluşuyor. Teninize oldukça sık sürebileceğiniz bir parfüm, rahatsız etmeyecektir.

Parfüm tam anlamıyla Yaz aylarının andıran bir kokuya sahip. Tatlı baharat kokuları ile sıcak ve hafif serin mevsimleri çağrıştırıyor. Yaz gecelerinde ve özel buluşmalarınızda yanınızda olmasını isteyeceğiniz bir kokuya sahip. Parfümü her yerde kullanabilirsiniz. Ben sıklıkla özel anlarınızda yanınızda olması gerketiğini düşünüyorum. Etkileyici ve akılda kalıcı etkisi ile karşınızdaki kişiyi mest edecektir. Sade, odunsu ve baharatlı kokuları seven erkeklerin mutlaka kullanması gerekiyor.

What's Your Reaction?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0