Versace Crystal Noir EDP Kadın Parfümün Notaları ve Yorumu

Versace Crystal Noir Kadın Parfümün Notaları ve Yorumunu Görmek İçin Tıklayınız

Versace Crystal Noir EDP Kadın Parfümün Notaları ve Yorumu

Bir İtalyan ekolü olan Versace, piyasaya sürdüğü ve oldukça ilgiyle karşılanan ‘’ Crystal Noir ‘’ serisini sizler için derleyeceğiz. İtalyan kokuların eşsiz kokular ile birleştiren Versace, oldukça başarılı bir kokuyu gün yüzüne çıkarıyor. Kendine has parfüm şişleri de ön plana çıkan Versace, bu serisinde de görsel detaylara oldukça önem vermiş. Yumuşak ve odunsu kokuları seven kadınlar, bu parfümle bağdaşacaktır. Zerafetiniz ön plana çıkararak, kendinize olan güveninizi tazeleyecektir.

 

Parfüm şişesini oldukça beğendiğimi söyleyebilirim. Keskin hatları çizilmemesi ve renk tonlaması oldukça başarılı. Parfümün kapağı bir miktar abartılı gelmesine rağmen oldukça uyum içerisinde. Parfüm şişesinde olan yazı fontlarını oldukça beğendim.

Parfüm genel olarak özel bir kokuyu sizlerle buluşturuyor. Şişeyi ilk açtığınızda burnunuza gelen kokular arasında ağırlıklı olarak Portakal Çiçeği, Karabiber, Kakule ve Zençefil kokular eşlik ediyor. İlerleyen dakikalarda ise Sandal Ağacı, Misk, Amber, Hindistan Cevizi ve Şakayık gibi kokular ön plana çıkıyor. Baharatsı ve odunsu kokuları seven kadınlar, bu kokuya bayılacaklardır. Zençefil, Portakal Çiçeği ve Amber kokularının eşsiz birleşimi parfümü standartların üstüne çıkartıyor. Yoğun ve tatlı kokuları seven kadınları bu parfüm tatmin etmeyecektir.

Parfümün gün içerisinde kalıcılık oranı da oldukça güçlü. Benim tenimde ortalama yedi ila sekiz saat arası kaldığını söyleyebilirim.  Gün içerisinde sizleri rahat götürecektir. Parfümün nerelerde daha şık duracağı sorusu ise iş yaşantınızda ve özel buluşmalarınızda oldukça hoş duracaktır. Zerafetini ön plana çıkarmak istiyorsanız oldukça doğru bir tercih olacaktır. Kokunun, etkileyici ve baştan çıkartıcı bir afrodizyak etkisinin olduğunu da söyleyebilirim.

Parfümün her mevsime yakıştırdım. İlk Bahar ve  Son Bahar aylarında daha hoş gideceğini düşünüyorum. Yaz sıcaklığından sizleri ferahlatacak, Kış aylarında ise aseletinizi ortaya çıkaracaktır. Parfüm koku ailesi olarak da güçlü bir gelenekten geliyor. Baharatsı ve odunsu kokular arasında kendine yer buluyor. Yeni bir koku arayışındaysanız Versace Crystal Noir tam size göre olduğunu söyleyebilirim. Biricikliği ve etkileyiciliği ile sizi oldukça tatmin edecektir.

What's Your Reaction?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0