Versace Bright Crystal EDP Kadın Parfümün Notaları ve Yorumu

Versace Bright Crystal Kadın Parfümün Notaları ve Yorumunu Görmek İçin Tıklayınız

Versace Bright Crystal EDP Kadın Parfümün Notaları ve Yorumu

Kadın zerafetini,  ürettiği kokularla tanınan Versace Bright Crystal parfümünü sizler için derliyoruz. Kendine has kokusu ve onlarca yıldır süren tecrübeleri ile oldukça başarılı kokuları gün yüzüne çıkarıyor. Parfüm tasarımı konusunda da oldukça hassas bir çizgiye sahip olan Versace, ürettiği serilerde koku ve görselliğin betimlesini sağlayan önemli parfüm markalarından birisi.

Parfümün şişe tasarımını beğendim. Minimal ve sade duruyor. Parfüm şişesinin kapağını ise biraz daha minimal tutulabilirdi. Renk tonu ise oldukça başarılı. İçerdiği kokuların betimlemesini oldukça başarılı yaptığını söyleyebilirim. Dolabınızda oldukça güzel bir görsellik ve renk verecektir .

Genel olarak parfümün kokusunu oldukça beğendim. Güçlü bir koku ailesinde geliyor. Parfümü açtığınızda sizleri Nar ve Deniz kokuları karşılıyor. Tatlı ve yumuşak bir kokuyla başlayan parfüm, ilerleyen dakikalarda yerini Lotus, Manolya, Şakayık, Misk, Maun Ağacı ve Amber kokularına bırakıyor. Genel olarak tüm kokular birbirleriyle oldukça uyum içerisinde . Şakayık kokusu burnumu oldukça seyrek geldi. Lotus ve Amber oldukça yoğun hissediliyor. Bu yoğunluk , rahatsız etmekten ziyade rahatlıtıcı bir etkiyi sizlere sunuyor.  Tatlı ve su kokularını seven kadınlar için oldukça doğru bir tercih olacaktır. Ayrıca etkileyici ve akılda kalıcı tonları ile de sizleri oldukça tatmin edecektir.

Parfümün kalıcılık oranını oldukça beğendiğimi söyleyebilirim. Gün içerisinde ortalama yedi ila sekiz saat arasında tenimde kaldı. Farklı tenlerde, farklı sonuçları doğuracaktır. Ben ortalama bu saatler arasında tenlerde kalacağını düşünüyorum. Gün içerisinde her yerde kullanmanıza olanak sağlayan bir koku olduğunu söyleyebilirim. İş temponuz ya da özel buluşmalarınızda sizlerin zerafetini güçlendirecektir. Heyecanlı ve anı yaşayan kadınlar için eşsiz bir tercih olacaktır. Etkileyici ve akılda kalıcı kokusu ise sizleri çok mutlu edicektir.

Parfüm, çiçeksi kokular ve tatlı kokular ile oldukça ön plana çıkması ise oldukça hoş kokuları doğruyor. Yaz aylarında esen bir ferahlığı sizlere getiriyor. Genel olarak bakıldığında ; Koku olarak sade ve minimal kokuları seven, etkileyici ve kalıcı kokuları ve seven kadınların gönül rahatlılığıyla tercih edebileceğini düşünüyorum.

What's Your Reaction?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0