Valentino Uomo EDT Erkek Parfümün Notaları ve Yorumu

Valentino Uomo Erkek Parfümün Notaları ve Yorumu Görmek İçin Tıklayınız

Valentino Uomo EDT Erkek Parfümün Notaları ve Yorumu

İtalyan erkek zerafetini kokularıyla birleştiren Valentino, eşsiz bir kokuya daha imzasını atıyor. Yakın bir dönemde ürettiği ‘’ Oumo ‘’ serisiyle tüm ilgiyi üzerine çekti. Güçlü koku ailesi ve ender kokuları sentezleyerek başarılı kokuları, gün yüzüne çıkaramaya devam ediyor. Erkekler için üretilmiş nadir kokulardan biri olan Valentino Uomo’yu sizler için derliyoruz.

 

Parfüm genel koku, oldukça güçlü. Ben kokuyu oldukça sevdim. Parfüm şişesini ilk açtığımda burnuma çarpan ilk koku Bergamot ve Mersin Ağacı. Bu iki koku oldukça güzel sentezlendiğini söylemekte fayda var. İlerleyen dakikalarda ise koku Fındık, Deri, Sedir Ağacı, Yasemin, Mins ve Kavrulmuş Kahve Çekireklerine yerini veriyor. Bu eşsiz kokuların birleşimini oldukça beğendim. Parfümde odunsu kokular ve kahve kokuların seven kişilerin bu parfümden mutlu olacaklarını düşünüyorum.

Parfümün kalıcılık oranını oldukça sevdim. Gün içerisinde ortalama yedi ila sakiz saat arası götürdü. Yoğun iş temponuz ya da yaşantınız da sizler için oldukça tercih edilecek bir koku olacağını düşünüyorum. Ayrıca günlük yaşantınızda ufak heyecanlar katabilmenize olanak sağlayan bir parfüm. İçerdiği aromalar ile oldukça akılda kalıcı bir kokuyu sizlere armağan ediyor. Ben parfümün etkileyiciliğini oldukça güçlü buldum. Ayrıca koku sizlerin imajını da güçlendirecektir.

Parfüm yoğunluk olarak ortalama bir yoğunluğa sahip. Abartılacak bir kokuya sahip olmaması ise beni oldukça tatmin etti. Kadınlara yoğun kokuları yakıştırabiliyorum ama erkekler için hiç yakıştıramıyorum. Bu parfümde biraz daha sadeliğin getirdiği bir ön plana çıkma durumu var. Sadelikten ve odunsu kokulardan hoşlanıyorsanız bu parfüm tam size göre.

Ben parfümü daha çok özel buluşmalarınızda verimli olacağını düşünüyorum. Akılda kalıcı ve etkileyici kokusu karşı tarafa doğru bir izlenim oluştufmanız için oldukça güçlü olacaktır. Kokunun farkedilirlik mesafesi birkaç metre diyebiliriz. Yakın mesafelerde ise oldukça verimli. Ten kokunuza bağdaşacak ve size ait olabilecek bir parfüm.

Her mevsim gönül rahatlılığıyla kullanabileceğinizi düşünüyorum. Parfüm biraz daha Yaz aylarını anımsatsada Kış aylarında da oldukça güzel duracaktır. Çiçeksi kokular ile aseletinizi ön plana çıkaraktır. Etkileyici kokusuyla da özgüvenizi oldukça tazeleyecektir.

What's Your Reaction?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0