Tom Ford White Patchouli EDP Kadın Parfümün Notaları ve Yorumu

Tom Ford White Patchouli Kadın Parfümün Notaları ve Yorumunu Görmek İçin Tıklayınız

Tom Ford White Patchouli EDP Kadın Parfümün Notaları ve Yorumu

Tom Ford markasının piyasaya sürdüğü eşsiz bir kokuya sahip olan ‘’ White Patchouli ‘’ serisi oldukça ses getirdi. İçerisinde barındırdığı Bergamot, Şakayık ve Beyaz Çiçekler ile ön plana çıkan eşsiz bir kokuya sahip. Dünya’da milyonlarca kullanıcısı olan Tom Ford, yeni serisiyle de oldukça dikkat çekti. Parfüm, şişe tasarımı da oldukça beğenildi. Beyazlara bürünmüş, hafif insan gövdesi andıran yapı ve şişeye eşlik eden kolye’ye benzer bir mühür ile oldukça hoş duruyor. Parfüm şişesini hafiften insan gövdesine benzetiliyor. Sizler için Tom Ford White Patchouli parfümünü derledik.

Kendine has tasarımlar ve kokular ile ön plana çıkan Tom Ford, bu serisiyle de aynı gereklilikleri yerine getiriyor. Parfüm tasarım ve koku olarak oldukça beğenildi. Parfümü ilk açtığımda burnuma yoğun bir Bergamot, Kişniş ve Yasemin kokusu baskın geldi. İlerleyen dakikalarda Tütsü, Paçuli ve Gül kokuları ön plana çıkıyor. Genel olarak parfümün tatlı ve hoş bir uyumu var. Sade ve minimal kokuları seven kadınların tercih edebileceği bir kokuya sahip.

Beyaz Çiçekler ve Odunsu kokular ile Sıcak mevsimleri anımsatan bir kokuya sahip. İlk Bahar ve Son Bahar aylarında oldukça güzel gideceğini düşünüyorum. Soğuk havalarda, hafi f ve seyrek gidebilir. Parfümün akılda kalıcılık kısmını da oldukça sevdim. Etkileyici kokusunu Tütsü ve Paçuli’den alıyor, Beyaz Çiçeklerin eşsiz uyumu ile zerafetinizi güçlendiriyor.

Parfümü her yaş aralığından kadınlara yakıştırıyorum. Koku ile herhangi bir yaş skalasını kesinlikle hissetmiyor. Ten kokusuna benzerli ise oldukça hoş duruyor. Abartılı bir kokudan oldukça uzak bir parfüm. Minalliği, ön plana çıkararak özgüveninizi tazeleyen bir koku. Günlük yaşantınıza oldukça uyumlu gidiecektir. Ben biraz daha aile ve iş koşullarına oldukça yakıştırıyorum. Minimal kokusuyla teninize yakınlaşanların hissedebileceği bir yoğunluğa sahip.

Genel olarak baktığımızda; sadelik ile ön plana çıkma istiyen kadınların tercih etmesi gerektiğini düşünüyorum. Abartılı ve yoğun kokuları seven kadınarın biraz daha mesafeli kalacağı bir parfüm. Çiçeksi kokuları seven kadınlar, bu kokuyu da sevecektir. Görsel tasarımı ile dolabınıza renk verecektir.

What's Your Reaction?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0