Tom Ford Velvet Orchid EDP Kadın Parfümün Notaları ve Yorumu

Tom Ford Velvet Orchid Kadın Parfümün Notaları ve Yorumunu Görmek İçin Tıklayınız

Tom Ford Velvet Orchid EDP Kadın Parfümün Notaları ve Yorumu

Dünyaca ünü Tom Ford markası ürettiği kokular ile milyonlarca kadını etkilemeyi yıllardır başardığı gibi günümüzde de başarmaya devam ediyor. Kendine has ve biricik bir gelenekten gelen Tom Ford, güçlü ve etkileyici kokuları gün yüzüne çıkarması ile bilinen güçlü bir marka. Ürettiği ‘’ Velvet Orhid ‘’ serisi ile oldukça ses getirdi. Tom Ford, etnik kokuları sentezleyerek başarılı bir işe daha imzasını atıyor. Sizler için Tom Ford Velvet Orchid parfümünü derledik.

Tom Ford, parfümlerinde görsel tasarıma oldukça önem veren bir marka. Piyasaya sürdüğü ‘’ Velvet Orchid ‘’ serisiyle, tasarımı ön plana çıkartıyor. Aslında bakıldığında şişe, standart kadın parfümü şişesine benziyor. Tom Ford, bu tasarımda göze batmayan ve daha minimal bir tasarımı tercih ediyor. Küçük detaylar ile aseletini güçlendiriyor . Parfüm şişesine işlenen minimal desenler ve renk tonlamasını oldukça beğendim.

Parfümün kokusu genel olarak oldukça başarılı diyebilirim. Parfümde hissedebileceğiniz kokular ; Yeşil mandalina, Rom, Bal, Yasemin, Portakal Çiçecği, Manolya, Sümbül, Nergis, Kediotu, Badem, Sandal Ağacı,  Siyah ve Mor Orkide Çiçeklerinden oluşuyor. Ben parfümü ilk açtığımda burnuma ilk çarpan koku Orkide ‘nin kokusu oldu. Parfüm ilerleyen dakikalarda, diğer kokuları biraz daha ön plana çıkarıyor. İçerdiği çike kokularının sentezi ise kusursuz. Ayrıca çiçeksi kokular ile kadın zerafetini güçlendireceğini düşünüyorum.

Tam olarak  İlk Bahar ve Son Bahar kokuları olduğunu söyleyebilirim. Barındırdığı aramolar ve kokular ile bu mevsimleri çağrıştırıyor. İlk Bahar gecelerine sizi feratlatacak, Son Bahar aylarında ise aseletinizi  ön plana çıkaracaktır. Parfümün günlük kalıcılık oranı ise oldukça verimli. Gün içerisinde ortalama yedi ila sekiz saat arasında götürüyor. İş hayatınızda ve günlük yaşantınızda rahatlıkla tercih edebileceğiniz etkileyici bir koku. Ayruca hoş tasarımı ile de yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz bir parfüm.

Koku, akılda kalıcı ve etkileyici bir imaj bırakıyor. Monotanlaşmış yaşantıları biraz heyecanlandırmak ve hareketlendirmek isteyen kadınlar için eşsiz bir fırsat olduğunu düşünüyorum. Kendine has kokusu ve etkliyiciliği ile karşınızdaki kişinin başını dönderecektir.

 

 

What's Your Reaction?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0