Tom Ford Black Orchid EDP Erkek Parfümün Notaları ve Yorumu

Tom Ford Black Orchid Erkek Parfümün Notaları ve Yorumunu Görmek İçin Tıklayınız

Tom Ford Black Orchid EDP Erkek Parfümün Notaları ve Yorumu

Kokusu kalıcı değil diyenleri ben anlayamıyorum, parfümü üzerinize mi sıkıyorsunuz yoksa havaya sıkıp parfümden bir kalıcılık mı bekliyorsunuz? Bu parfüm gayet hoş ve zengin kokulara sahip bir bayan parfümüdür. Kokuyu biz kadınlar olarak sevmeyebiliriz ama aynı fikri bir de karşı cinsimiz olan erkeklere sormamız gerekiyor. Parfüm önce size ağır ve yoğun bir koku gibi gelebilir, ancak ilerleyen saatler de sizlerde kokusunu fark edeceksiniz ki tatlı ve yumuşak bir kokuya sahip. Elbiseme 2 fıs sıktım ve 2 gün sonra bile kokusu hala elbisemden geliyor size yoğun koktuğu için fark etmeyebiliyorsunuz ama karşınızda ki erkeklere ya da diğer insanlara emin olun ki buram buram kokusu gidiyor. Ayrıca parfüm deri montlara sıkılmaz, çünkü kokusunu net olarak alamazsınız. Bilek ya da el bölgelerine sıktığınızda kokusunu daha net alacaksınız. Muhtemelen parfüm hakkında çoğu burun kıvırılan kişiler parfümü deodorant gibi kullanma niyetinde olup koltuk altına sıkan kişilerdir.

Parfümün kokusunu detaylandıracak olursak; oldukça tatlı, iş toplantıları ya da bir akşam yemeği için gayet uygun, uzun süreli üzerinizden geçmeyen bir kokuya ve önce çok ağır ama daha sonra ağır kokusu hafifleyen, tabiri caiz ise mevsimleri andıran kokulara sahip bir parfümdür. Fakat her parfümde olduğu gibi parfümün verdiği kokudan alınan haz kişiden kişiye değişim göstermektedir, bu yüzden bu parfümü kullanacak bayanların karşısında ki erkeğinde hangi kokulardan hoşlandığını ve haz aldığını bilmesi gerekmektedir. Parfümün kalıcılığı kesinlikle tartışılmaz… Muhteşem, kalitesinden ödün vermeyen, çekiciliği bir başka olan, enfes geniz yakalan kokusu ile siz bayanlar için farklılık yaratacağına emin olabilirsiniz.

Parfüm çok özel ve günlük kullanıma bile kıyamayacağınız güzelliğe sahiptir. Parfümü bir kere sıktıktan sonra ne zaman sıktığınız bölgeyi koklasanız hala aynı kokuyu aldığınızı fark edeceksiniz. Bir kere kullanımdan sonra parfüme aşık olacaksınız. Diğer kullandığınız parfümleri rafa kaldırıp artık bu parfümü hayatınızın her alanında kullanmaya başlayacaksınız. İlk sıktıktan sonra ağır gelebilir ancak parfümün kokusu zamanla bu koku hafifleyip hoş bir kokuya dönüşeceğine emin olabilirsiniz. Yalnız her parfümde olduğu gibi parfümü sıkacağınız bölge de ayarı kaçırdığınız zaman kokusu çok ağır gelebilir. Bu yüzden kullanım esnasında fazla sıkmamaya özen göstermelisiniz.

What's Your Reaction?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0