Thierry Mugler Angel EDP Kadın Parfümün Notaları ve Yorumu

Thierry Mugler Angel Kadın Parfümün Notaları ve Yorumunu Görmek İçin Tıklayınız

Thierry Mugler Angel EDP Kadın Parfümün Notaları ve Yorumu

Bugün popüler kadın parfümlerinden biri olarak bilinen Thiery Mugler Angel Women parfümünü inceleme altına alıyoruz. İddialı notalarıyla ön plana çıkan parfüm, alışagelmiş kokulardan sıkılanlar için birebir gözüküyor. Sıra dışı tarza sahip olan parfümün büyüleyici kokusu bağımlılık yaratacak düzeye ulaşmış durumda. Alışkanlıklarınıza eklenecek Thiery Mugler Angel Women, hafızalara kazınacak bir seçim yapmanıza imkan sağlayacak. Bal özüyle özdeşleşen parfümde yoğunluklu olarak ağaç kokuları hissediliyor. Parfümün alt notalarında karşımıza çıkan kokular arasında ise vanilya, çikolata, tonka baklası ve karamel yer alıyor. Bu sayede daha güçlü hale gelen koku emsallerinden fazlasıyla ayrılmayı başarıyor. Özellikle yumuşak kokulardan hoşlananların kaçırmaması gereken bu parfüm, gün boyunca kendinizi daha iyi hissetmenizi kolaylaştıracak.

Parfümün en beğenilen noktalarından biride günün her saati için uygun bir seçenek olmasıdır. Diğer parfümlerde eşine az rastladığımız bu özellik sayesinde, parfümü sorunsuz bir şekilde her ortamda ve saatte tercih edebilirsiniz. Durumun bu şekilde olması ürüne hiç şüphesiz ki artı puan kazandırıyor. Yumuşak yapısı ve hafifliğiyle sıcak aylarda bile rahatlıkla kullanılabilecek bir seçenek olduğunu belirtmemiz gerekiyor. Bu bakımdan Thierry Mugler Angel Women gerek sıcak havalarda gerekse soğuk havalarda bundan sonraki süreçte parfüm konusundaki tek tercihiniz olacak.

Parfümle ilgili diğer merak edilen noktalardan biride kalıcılık oranıdır. Kalıcılık konusunda da bizden geçer not alan ürün, gün boyunca kalıcılık vaat ediyor. Bu sayede sadece tek kullanımda bile etkilerini uzun bir zaman boyunca hissedebilirsiniz. Bu tarz bir avantaja sahip olan Thierry Mugler Angel Women, parfümü sürekli olarak yenileme ihtiyacını da tamamen ortadan kaldırmış durumdadır. Kadınların yeni favorisi olacak ürün aynı zamanda özel geceler içinde tercih edebileceğiniz bir seçenek halindedir. Ağır olmayan ve sade yapısıyla özel gecelere hoş bir dokunuş eklemeye olanak sağlar. Bu bakımdan da emsallerinden bir adım öne çıktığının altını çizmemiz gerekiyor. Özetle sıradan kokular yerine benzersiz kokular tercih etmeyi düşünen ve kalıcı bir parfüm arayışında bulunanların Thiery Mugler Angel Women seçeneğinde karar kılması doğru olacak.

What's Your Reaction?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0