Thierry Mugler Angel a Man EDT Erkek Parfümün Notaları ve Yorumu

Thierry Mugler Angel a Man Erkek Parfümü Notaları ve Yorumunu Görmek İçin Tıklayınız

Thierry Mugler Angel a Man EDT Erkek Parfümün Notaları ve Yorumu

Bugün popüler erkek parfümlerinden biri olan Thierry Mugler Angel a Man parfümünü inceleme altına alıyoruz. Maskülen ve baştan çıkarıcı olarak tanımlanan bu parfüm, keskin parfümlerden hoşlananlar için birebir gözüküyor. Eşsiz bir parfüm deneyimi yaşamayı kolaylaştıran üründe kullanılan zengin notalar ürünün iddialı bir hale gelmesine zemin hazırladı. Alışagelmiş kokular yerine daha farklı seçimler yapmak isteyenlerin incelemesi gereken bu ürün hafızalara kazınan bir izlenim yakalamak isteyenler için doğru olacak. Parfümün üst notalarında karşımıza nane, lavanta, paçuli çıkıyor. Yoğun miktarda kullanılan notalar kendisini uzun bir zaman aralığı boyunca hissettiriyor. Parfümün orta notalarında ise karşımıza kahve, vanilya ve tonka çıkıyor. Parfümün en alt notasında ise saatler boyunca etkilerini hissedebileceğiniz misk, karamel ve çikolata bulunuyor. Birbirlerine son derece uyumlu gözüken notalar farklı bir deneyim yaşamayı mümkün hale getiriyor. Parfümün fark edilirliğinin ise orta derecede olduğunu belirtmek gerekir.

Parfümle ilgili diğer merak edilen noktalardan biride kalıcılık düzeyidir. Kalıcılık konusunda memnun edici bir sonuç ortaya çıkaran Thierry Mugler Angel a Man, saatler boyunca etkisini korumayı başarıyor. Bu bakımdan günü kurtarmak için tek başına yeterli bir seçenek olarak gösterebiliriz. Gün boyunca parfümü yenilemeye gerek kalmadan etkilerini bariz bir şekilde hissetmeye devam edebilirsiniz. Parfüm yoğunluğu nedeniyle daha çok kış ayları için uygun gibi gözüküyor. Ağır bir yapısı olduğundan dolayı kış aylarında kullanım için daha uygundur. Öte yandan ürünün özel gece ve günlere de fazlasıyla yakışacağını belirtmemiz gerekir. Gece davetlerine fazlasıyla uyacak parfüm ağır yapısı nedeniyle gün içinde kullanım için pek uygun değildir.

Popüler erkek parfümlerinden biri olan Thierry Mugler Angel a Man’i bu kadar fazla sevdiren konu ise, içeriğindeki aromaların eşsiz uyumudur. Fazlasıyla akılda kalıcı ve iddialı notalara sahip olan parfüm, risksiz olarak kaliteli bir seçim yapmak isteyenlerin tercihi oluyor. Özetle; Thierry Mugler Angel a Man, nane ve lavanta kokularından hoşlananların, sıra dışı koku arayışında olanların ve gün boyunca kalıcı bir parfüm isteyenlerin gündeme alması gereken bir seçenektir

What's Your Reaction?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0