Sospiro Erba Pura EDP Kadın Parfümün Notaları ve Yorumu

Sospiro Erba Pura Kadın Parfümü Notaları ve Yorumunu Görmek İçin Tıklayınız

Sospiro Erba Pura EDP Kadın Parfümün Notaları ve Yorumu

Dikkat çekici kadın parfümlerinden biri olan “Sospiro Erba Pura” parfümünü inceleme altına alıyoruz. Kadınların popüler seçimlerinden biri olan bu parfüm, özgün bir koku arayışında olanların bir hayli hoşlanacağı ürünlerden biridir. Parfümde kremsi, şekerli notalar ön plana çıkıyor. Yumuşak kokuların yoğunlukta olduğu ürün özellikle bu tarz kokulardan hoşlananlar için biçilmiş kaftan. Sospiro Erba Pura’nın üst notalarında karşımıza portakal ve bergamot çıkıyor. Orta notalarda ise bizi karışık meyveler karşılıyor. Parfümün en dikkat çekici kısımlarından biri olan alt notalarda ise amber, misk ve vanilya aromalarını duyuyoruz. Özellikle notalar arasındaki uyum ve yoğunluk parfümle ilgili başarılı ayrıntılar arasında bulunuyor. Meyvelerin yoğun bir şekilde hissedildiği parfümü sıktıktan belli bir süre sonra vanilya kokusunu bariz bir şekilde alabiliyorsunuz. Parfümde daha çok meyveli katmanın baskınlık taşıdığını belirtmemiz gerekiyor. Kapanışı yapan amber ve misk, parfümün emsallerinden daha farklı bir yapıya ulaşmasına yardımcı oluyor.

Parfüm yoğun bir yapıya sahip olduğundan dolayı birkaç kez sıkmak yeterlidir. Abartılı sıkılmadığı takdirde günlük kullanım için son derece uygun seçeneklerden biri olarak tanımlayabiliriz. Parfümü günün her saati dilediğiniz her an istediğiniz gibi kullanmaya devam edebilirsiniz. Gerek ofis ortamında gerekse günlük kullanım olarak parfüm tam anlamıyla bekleneni veriyor. Parfümün diğer bir güzel özelliği ise her mevsim için uygun özelliklere sahip olmasıdır. İlkbahar ve yaz ayları için daha uygun olacak Sospiro Erba Pura, bu mevsimlerde baymayan kokusuyla oldukça başarılı bir seçim gibi gözüküyor.

Sospiro Erba Pura ile ilgili diğer merak edilen konulardan biride parfümün kalıcılık oranıdır. Özellikle bir parfüm satın alırken kalıcılık oranı en önemli konulardan biri olarak bilinir. Parfüm kalıcılık beklentisini tam olarak karşılayamasada, günlük kullanımda yenileme yapıldığı takdirde sorunsuzca kullanılabilir. Bu nedenle tek kullanımda gün boyunca etkisini sürdürmeyecek bir koku olduğunu belirtmemiz gerekiyor. Özet olarak meyve kokularından hoşlanan, vanilya notalarının yoğun bir şekilde hissedildiği özgün bir kadın parfümü arayışındaysanız “Sospiro Erba Pura” sizin için uygun bir seçim olabilir. Fark edilirlik açısından başarılı olan bu parfüm, uzun süren kalıcılık arayanlar için doğru gözükmeyebilir.

What's Your Reaction?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0