Roberto Cavalli Uomo EDT Erkek Parfümün Notaları ve Yorumu

Roberto Cavalli Uomo Erkek Parfümü Notaları ve Yorumunu Görmek İçin Tıklayınız

Roberto Cavalli Uomo EDT Erkek Parfümün Notaları ve Yorumu

Kendine has odunsu kokular ile ön plana çıkan, erkek kokularını bir şişe içiresine sığdıran eşsiz bir parfüm. Dünya’da milyonlarca erkeğin kullandığı, oldukça etkileyici kokulara sahip eşsiz bir parfüm. Köklü geleneklerden gelen tecrübe, parfüm ile birleştiriliyor. Sizler için Roberto Cavalli Uomo parfümünü derliyoruz.

 

Öncelik parfümün şişesi hakkında birkaç şey söylemek istiyorum. Şişenin aseletini oldukça beğendim. Kendi has, karakteristlik bir yapısı var. Keskin hatlar, oldukça karizmatik bir yapıyı ortaya koymuş. Şişe ile parfüm kapağı eşsiz bir uyum içerisinde. Ayrıca parfümün sprey tuşu oldukça sık ve güçlü.

Parfümün güçlü bir etkisi olduğunu söyleyebilirim. Etkileyici ve cezpedici bir kokuyu tenle buluşturuyor. Parfümün kokularına baktığımızda da  Sedir ağacı, Paçuli ve Tonka fasülyesi oldukça ön plana çıkan kokular arasında. Parfüm, tatlı meyve kokuları’nın hiç birisini bünyesinde barındırmıyor. Şişenin ilk açılışında yoğun Paçuli kokusu, ilerleyen dakikalarda yerini Sedir Ağacına bırakıyor. Birkaç saat sonra ise asıl kokusunu sizlerle buluşturuyor. Odunsu ve orman kokularını seven erkeklerin oldukça seveceğini düşündüğüm bir parfüm.

Ben parfümü Yaz aylarına oldukça yakıştırıyorum. İçerisinde barındırdığı özel kokular ile yaz gecelerinize oldukça renk verecektir. Kış aylarında kullanılmasının biraz verimsiz olacağını düşünüyorum. Kokunun soundunu da soğuk havalara yakıştıramadığımı söyleyebilirim. Kış aylarına da yakıştıran kullanıcının olduğunu söylemekte de fayda var.

Parfümün kalıcılık oranı ise oldukça tatmin edici. Benim tenimde ortalama sekiz ila on saat arasında kaldığını söyleyebilirim. İçerisindeki bitkiler de kalıcılık oranını oldukça yükseltiyor. Gün başlangıcında birkaç sürmeniz ile gün sonuna kadar sizi götürecektir. Günlük rutin yaşamınızda da sizlere şık duracağını düşünüyorum. Parfümün farkedilir mesafesi birkaç metre. Yakın temaslarda da oldukça hoş ve çekici bir kokuyu karşı tarafa güçlü bir şekilde hissettirecektir.

Genel olarak baktığımızda; parfüm tam anlamıyla erkeklere güçlü bir aselet koyacak bir kokuya sahip. Orman kokularını seven erkekleri oldukça mutlu edicektir. Karizmasını ön plana çıkarmak istiyen erkekleri oldukça mutlu edicektir. Günlük yaşantınızda gözle görülmeyen, etkileyici değişikler yapmak istiyorsanız da Roberto Cavalli Uomo  tam size göre bir parfüm.

What's Your Reaction?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0