Paco Rabanne Lady Million EDP Kadın Parfümün Notaları ve Yorumu

Paco Rabanne Lady Million Kadın Parfümü Notaları ve Yorumunu Görmek İçin Tıklayınız.

Paco Rabanne Lady Million EDP Kadın Parfümün Notaları ve Yorumu

Köklü ve engin bir gelenekten gelen Paco Rabanne Lady Million kokusunu sizler için derliyoruz. Kokusuyla etrafınızdakilerin başını döndürecek, zerafetinize güç katacak bir kokuyu kendi içersinde barındırıyor. Özel günlerinizde mutlaka yanınızda olması gereken asil bir parfüm olarak yerini alıyor. Görsel tasarımı ve esnetiği ile ön plana çıkan şişesi dolabınıza renk verecektir.

Parfümü her mevsim gönül rahatlılığı ile kullanabilirsiniz. İçerdiği aramolar ve narin kokular ile her mevsimde teninize yakışacaktır. Her mevsim kullanılan parfümlere oldukça mesafeli yaklaşanlardanım ama bu parfüm benim bu konudaki fikrimi oldukça değiştirdiğini söyleyebilirim. Yaz akşamlarında sizlerin aseletini güçlendirecek, Kış aylarında ise sizlere özel kılıcaktır.

Parfümü her alanda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yoğun bir kokuyu kendi içersinde barındırmıyor. Kalabalık ortamlarda da sırıtabileceğini düşündüğüm bir kokuya sahip değil. İş ortamında ya da günlük rutin yaşantınızda sizlere eşlik etmesini seveceksiniz. Ben parfümü özel buluşmalar için oldukça yakıştırıyorum. Özel gecelerinizde, teninizde duran kokusu ile oldukça cezpedecektir .

Parfümün yaş aralığına bakıldığında da ben yirmi yaş üstü herkesin kullanabileceğini düşünüyorum. Koku’da herhangi bir olgunluk ya da çocuksu bir koku hissetimiyorsunuz. Baştan çıkarıcı ve heyecan duygularını koku ile ön plana çıkartıyor. Beni bu noktalarda da oldukça tatmin ettiğini söylemekte fayda var. Beklentilerimin oldukça yükseğinde çıkan bir koku.

Odunsu ve tatlı meyve kokularını seven kadınların oldukça beğeneceğini düşünüyorum. Kokunun tatlılığı oldukça dozajında tutulmuş. Abartılıcak denecek kadar yoğun değilken, hafif diyebileceğimiz kadar da bir yoğunluğu barındırmıyor. Kalabalık ortamlarda, üzerinde taşıdığınız bu koku ile kendinizi bir adım ön plana çıkartabilirsiniz.

Parfümün kalıcılık oranına baktığımızda beni tam anlamıyla tatmin etmediğini söylemekte fayda var. Kokunun getirdiği ortalama yoğunluk, tende kalıcılık oranını da etkilemiş. Gün içerisinde beni ortalama beş saat götürtü. Farklı tenlerde koku biraz daha uzayabilir. Parfüm şişe tasarımı ve görselliği ile de esnetik duruyor. Yanınızda taşımaktan zevk alacağını bir şişeye sahip. Gün içerisinde de iki kere sürerek, kalıcılı oranını artırabilirsiniz. Günlük yaşantınıza ufak heyecanlar katmak için Paco Rabanne Lady Mllion parfümünü tercih edin.

What's Your Reaction?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0