Paco Rabanne İnvictus EDT Erkek Parfümün Notaları ve Yorumu

Paco Rabanne İnvictus Erkek Parfümü Notaları ve Yorumunu Görmek İçin Tıklayınız

Paco Rabanne İnvictus EDT Erkek Parfümün Notaları ve Yorumu

Erkek kokusunda kendini ön plana çıkartan, benzersiz kokulara sahip Paco Rabanne İnvictus parfümünü sizler için derliyoruz. Parfüm, kendine has bir şişe tasarımı ile ön plana çıkarıyor. Marka, parfüm kokusu hakkında izlenimleri şişe ile betimlemiş. Dünya’da milyonlarca erkek kullanıcının tercih ettiği Paco Rabanne İnvictus  parfümünün detayları yazımızın devamında.

Öncelikle parfümün şişesi ile başlamak istiyorum. Daha önce böyle bir parfüm şişesi görmediğimi söyleyebilirim. Şişe, kupayı andıran bir yapıya sahip. Gümüş renkler ile de ön plana çıkarılmış. Oldukça iddialı bir şişe olduğu aşikar. Parüfm şişesini ilk açtığımda;  bu kadar iddialı bir tasarım, kokusuyla altını doldurabilecek mi ? diye düşündüm. İlerleyen dakikalarda bu tasarımın altını doldurabileceğini fark ettim.

Parfüm, genel olarak oldukça beğenildi. Birçok Parfüm platformlarında olumlu geri dönüşler aldı. Parfümün genel kokusunu oldukça beğendim. Erkeksi kokuları şişe’de buluşturduğunu söyleyebilirim. Sizleri ilk karşılayan kokulardan Mandalina, Yasemi ve Defne Yaprağı benzersiz bir uyum içinde oldukça güzel kokuyor. Parfümün ilk açılışından yaklaşık 10 dakika sonra asıl kokusunu alabiliyorsunuz. İlk açıldığında yoğunluğu da yüksek, ilerleyen dakikalarda koku hafifleyerek son halini alıyor.

Parfümün tende kalıcılık oranı da oldukça güzel. Gün boyu sizi götürecektir. Erkekler için eşsiz bir koku olduğunu düşünüyorum. İmajınızı oldukça güçlendirecektir. İş yaşantınızda da rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Parfüm, abartılı ile hafiflik arasında kalmış. Kalabalık ortamlarda sizlerle temas edenler, kokunuzu rahatlıkla hissedecektir. Ton olarak da oldukça başarılı bir parfüm.

Parfüm, her mevsime hitap eden bir kokuyu, kendi içerisinde barındırıyor. Cezbedici ve dikkat çekiciliği, minamal derecede üzerinizde taşıyacaktır. Akılda kalıcı kokuları seven ve tatlı meyve kokularını  erkeklerin oldukça beğeneceğini düşünüyorum. Günlük yaşantınızda gözle görülmeyip, etkileyici bir değişiklik yapmak isteyen erkekler için benzersiz tercih olacaktır .

Aseletini güçlendirmek, kokusuyla özgüvenini tazelemek isteyen erkekler mutlaka denemeli. Koku, kişilerde etkileyici bir izlenim bırakıyor. Geri dönüşleri de oldukça tatmin edici. Ben parfümü özel anlara, özel buluşmalarda oldukça yakıştırıyorum. Ayrıca bir koku ile hatırda kalıcı olmak için çok doğru bir tercih olacaktır.

What's Your Reaction?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0