Paco Rabanne 1 Million Parfüm EDT Erkek Parfümün Notaları ve Yorumu

Paco Rabanne 1 Million Parfümü Notaları ve Yorumunu Görmek İçin Tıklayınız

Paco Rabanne 1 Million Parfüm EDT Erkek Parfümün Notaları ve Yorumu

Parfümün kokusunda kesinlikle kadınları bayıldığı bir koku bulunduğunu belirtmem gerekir. Kullanımı daha çok 15 ve 22 yaş arasına hitap ediyor olsa da gençler için kullanımı oldukça ideal olan bir parfüm diyebilirim. Bu parfümü kullandıktan sonra tanıdık olsun ya da olmasın emin olun ki bir çok kişiden iltifat alabilir veya parfümün hangi marka olduğunu size soran çıkabilir. Karşı cinsinize haz verici ve baştan çıkarıcı olduğu için bayanların sizlere daha fazla ilgili gösterdiğini göreceksiniz. Parfümü her an, her yerde kullanmanızı tavsiye ederim. Kalıcılığı diğer parfümlere bakılırsa oldukça iyi. Son bahar ya da kış mevsimlerinde kullanımı oldukça uygundur ama yaz aylarında kullanmanızı önermemekteyim, çünkü her parfümün kendisine göre kullanım mevsimleri bulunmaktadır.

Bu parfümü uzun yıllar kullanmış biri olarak size söylüyorum kokusu tek kelime ile muazzam ve kalıcılık açısından da gayet iyi bir üründür. Parfümü kullanan kişilerden bazılarına kalıcılık etkisi bir saatten sonrasında geçiyor gibi hissettirse de kullandıktan sonra çevremden aldığım yorumlar; “parfümün kokusu çok güzel, markası nedir bizde alalım” gibi yorumlardır. Almanızı kesinlikle ve şiddetle tavsiye ederim. Her ikisinin de ortasında olan ne çok ağır ne de çok hafif bir kokulu parfümdür. Ürünü alırken kesinlikle içiniz ferah olsun, kokusu gerçekten çok hoş, bahar ve kış mevsimlerini andıran, etkileyici ve kalıcı olan bir parfümdür. Bir sıkma ile gün boyu kokusu elbisenizde kalıyor.

Ürünü şu şekilde düşünebilirsiniz; teninize ya da kıyafetinize sıkıyorsunuz ve durdukça daha güzel kokular vermeye devam ediyor. Kalıcı olması ve orijinalliği bir harika. Hafif şekerli bir kokuya sahip olmasına karşın bahar ve kış aylarında kullanımı oldukça idealdir. Gönül rahatlığı ile hiç çekinmeden alacağınız bir üründür. Her ortam da kullanıma gayet uygundur. Kullanmaya başladığınız andan itibaren hem çevrenizden hem de karşı cins bayanlardan olumlu dönüşler alacağınıza emin olabilirsiniz. Ayrıca parfümün koltuk altına sıkılmadığını ve sadece elbiselerinizde ya da boğaz altında kullanıma uygun olduğunu da belirtmek isterim. Kıyafetlerinizin daha güzel kokmasına bir başlangıç yapmak için ürünü kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.

What's Your Reaction?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
1