Narciso Rodriguez Poudree EDP Kadın Parfümün Notaları ve Yorumu

Narciso Rodriguez Poudree Kadın Parfümün Notaları ve Yorumunu Görmek İçin Tıklayınız

Narciso Rodriguez Poudree EDP Kadın Parfümün Notaları ve Yorumu

Narciso Rodriguez Poudree, parfümü Dünya’da milyonlarca kadının kullandığı biricik ve özel bir kokuya sahip. Kendine has, karakteristlik bir şişe ile oldukça dikkat çekiyor. Keskin hatlar ve renk uyumu ise taktire şayen. Alanında uzman kişilerden oluşturulmuş, sentezler ile eşsiz bir koku deneyimini ortaya koyuyor. Demlenmiş çiçeklerden alınan kokular ile üretilen Narciso Rodriguez Poudree parfümünü sizler için derliyoruz.

Öncelik parfüm şişesini oldukça beğendiğimi söylemeliyim. Keskin hat çizgileri ve kapağı ile olan uyumu oldukça başarılı. Genel olarak parfümlerde ikinci plana atılan şişe tasarımı ve görsel esnetiği, Narciso Rodriguez Poudree tarafından oldukça ön plana tutulmuş. Ayrıca parfümün sprey tuşları da oldukça sık ve güçlü. Bir kadın dolabında da oldukça şık durucaktır.

Pudra parfümlerini seven kişiler için eşsiz bir koku deneyimini sağlayacaktır. Pudralı parfümleri belirleyen temel içerik ise İris köküdür. İris bitkisi, toparlanır ve kökü sapından ayrılır. Ortalama altı yıl civarı demlenmesi beklenir. Demelenen İris, parfümlere eklenir. Kendi içerisinde barındırdığı iris kökü ile oldukça ön plana çıkıyor. Parfüm’de barınan diğer içerikler ise Elma, Mask, Yasemin, Bulgar Gülü ve Beyaz Sedir ağacı kokusunu hissedebilirsiniz.

Yumuşak ve sakin bir koku ile oldukça beni tatmin etti. Yoğunluğu oldukça seyrek ve minimal olması oldukça mutlu edici. Akılda kalıcı kokusu ile de dikkat çekiyor. Sedir ağacının verdiği odunsu kokular ile günlerinizi oldukça keyiflindirecektir. Zerafetinizi ve asletinizi de güçlendirecektir.

Parfümün kalıcılık oranıda oldukça verimli olduğunu söyleyebilirim. Beni gün içerisinde ortalama sekiz ila dokuz saat arası götürdü. Parfümün içersinde barınan İris kökü, kokunun oldukça kalıcı olmasını sağlıyor. Rutin yaşantınızda ve tempolu günlerinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz bir koku.

Parfüm, içerdiği kokular ile Yaz ve Kış aylarında gönül rahatlılığıyla kullanabilinir. İçerisinde hafif çiçeksi ve odunsu kokular, İlk Bahar’da daha fazla verim alınacağını işaret ediyor. Ben tüm mevsimlerde rahatça kullanabilinir olduğunu düşünüyorum. Parfümü her yaş aralağında kadınlara yakışacaktır. Olgun bir kokuyu kendi içinde korurken, hafif heyecanlı duygulara da kapı araladığını söyleyebilirim .

 

 

 

What's Your Reaction?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0