Narciso Rodriguez For Her EDP Kadın Parfümün Notaları ve Yorumu

Narciso Rodriguez For Her Siyah Kadın Parfümün Notaları ve Yorumunu Görmek İçin Tıklayınız

Narciso Rodriguez For Her EDP Kadın Parfümün Notaları ve Yorumu

Narciso Rodriguez For Her Siyah, milyonlarca kadının kullandığı eşsiz bir parfüm. Kendine has kokusu ve biricikliği ile dikkatleri üzerine toplayan nadir kokulardan birisi. Geniş koku ailesi ile teninizi ferahlatacak kokuları sizlerle buluşturuyor. Keskin hatlarla dolu bir şişe yapısı ile de dolabınızı renk katacaktır. Sizler için Narciso Rodriguez For Her Siyah parfümünü derledik.

Parfüm şişesi, asil bulduğum siyah rengiyle oldukça güçlü duruyor. Keskin hatlara sahip bir şişe yapısına sahip. Minimalliğin getirdiği zerafeti görselleştiriyor. Kapağın, gövde ile uyumu tam anlamıyla kusursuz. Ayrıca sprey tuşu, oldukça dayanaklı ve kullanışlı. Kısacası Narciso Rodriguez For Her Siyah parfümünün şişesini dolabınızda hoş bir görselliği koyacaktır.

Parfüm, koku ailesini oldukça sevdim. Çiçekler ve odunsu kokular ile üretilmiş nadir kokulardan olduğunu söyleyebilirim. Parfümün kendine has, karakteristlik bir yapısı var. Kokuyu bir kere duyduğunuzda, unutmanız oldukça zor. Özel ve nadir bir kokuya sahip olduğunu; kokusu ailesi ve görsel tasarımı ile gösteriyor.

Parfümün kalıcılık oranın da oldukça beğendim. Benim tenimde ortalama yedi ila sekiz saat arasında kalıdığını söyleyebilirim. Farklı tenlerde, farklı saatleri doğuracaktır. Gün içerisinden her dakikanızda yanınızda olacağınızı düşünüyorum. Kullanışlı ve pratik şişesi ile çantanızda olmasından mutluluk duyacaksınız. Ayrıca parfüm hassas tenler için dikkatle üretildiğini söyleyebiliriz.

Parfümün her mevsim kullanabilirsiniz. Ben daha çok İlk Bahar ve Yaz aylarında daha verimli olacağını düşünenlerdenim. Kokusu hafiften İlk Bahar esintisini hatırlatıyor. Yaz gecelerinde ise oldukça güzel olacaktır. Kış aylarında kullanılması, Yaz aylarına nisbeten biraz daha hafif gelebilir. Bu durumu önüne de gün içerisinde birkaç kez tazeleyerek geçebilirsiniz .

Her yaş aralığının kullanacağı bir kokuya sahip. Kokuyu hissettiğiniz de bir çiçek bahçesinin içersinde yürüdüğünüzü hissedebilirsiniz ve çiçek bahçesinde her yaşında insan yürür. Genel olarak bakıldığında; zarefetinizi güçlendirecek, yumuşak ve minimal kokuyu seven kadınların mutlaka tercih etmesi gerektiğini düşünüyorum. Ayrıca özel günlerinizde de aseletinizi oldukça güçlendirecektir. Kalabalık arasında, abartılı olmanyan minimal bir koku ile oldukça hoş kokuları teninizde hissettirebilirsiniz.

What's Your Reaction?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0