Narciso Rodriguez For Her Pempe EDP Kadın Parfümün Notaları ve Yorumu

Narciso Rodriguez For Her Pempe Kadın Parfümün Notaları ve Yorumunu Görmek için Tıklayınız

Narciso Rodriguez For Her Pempe EDP Kadın Parfümün Notaları ve Yorumu

Milyonlarca kadının uzun yıllardır kullandığı Narciso Rodriguez For Her Pempe parfümünü sizler için derliyoruz. 2003 yılında Fransa’da üretilip, piyasaya sürüldü. Oldukça olum geri dönüşler alan ender bir parfüm. İçerisinde barındırdığı geniş bitkilerin eşsiz uyumuyla gününüzü güzelleştirecek.

Parfüm, standart bir şişeye sahip. Marka genellikle şişleri için ayrı bir görsel tasarım ve esnetik yapıyı gerçekleştiriyor. Bu serisinde ise daha minimal, daha sade bir tasarım yolunu seçmiş. Parfümün tasarımı ve şişesi bizlere koku hakkında küçük ipuçlarını da veriyor.

Parfümün kokusunu oldukça beğendiğimi söyleyebilirim. Kendine has ve özel bir kokuya sahip. Şişeyi ilk açtığınızda sizler Badem ve Odunsu kokular karşılıyor. İlerleyen dakikalarda ise Portakal Çiçeği, Amber, Bergamot, Mins ve vanilya gibi kokular yoğunuğunu gösteriyor. Parfüm’de genel olarak Mins kokusunun güçlülüğünü hissedebilirsiniz. Minsk ve portakal çiçeğini uyumunu ise oldukça beğendiğimi söyleyebilirim. Parfümde fark ettiğim diğer bir nokta ise kokunun demlendikçe daha özel kokuları ön plana çıkartması.

Parfüm, gün içerisinde sizler uzun bir süre götürecektir. Benim tenimde ortalama yedi ila sekiz saat kaldığını söyleyebilirim. Farklı tenlerde, farklı sonuçları doğrucaktır. Sosyal yaşantınızda ve iş temponuzda rahatlıkla kullanabilirsiniz.  Ayrıca parfüm, özel görüşmelerinizde aseletinizi güçlendirecektir.  Kokusu ve etkileyiciliği ile de kendinize güveninizi oldukça tazeleyecektir.

İçerdiği kokular ile tam anlamıyla bir İlk Bahar parfümü olduğunu söyleyebilirim. Yaz aylarında da kullanabilinir. Çiçek kokuları ve odunsu kokuların sentezi sıcak ayları işaret ettiğini gösteriyor. Yaz buluşmalarınızda sizleri oldukça özel kılıcaktır. Parfümün kokusunun minimalliği de oldukça hoşuma gitti. Yoğun bir kokuya sahip değil. Kalabalık ortamlarda, sizlere daha yakın olan kişilerin hissedebileceği bir koku.  Kokunu fark edilir mesafesi ise birkaç metre diyebiliriz. Daha yakın mesafelerde ise oldukça verimli olduğunu söylemekte fayda var.

Ben parfümün her yaş aralığında kişilerin kullanabileceğini düşünüyorum. Çocuksu ya da olgunluk içerek bir kokuyu çağrıştırmıyor olması da bu durumun en temel özelliği . Her yaş aralığı rahatlıkça kullanıcaktır. Kenidinizde gözle görülmeyen değişikler yapm

What's Your Reaction?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0