Michael Kors Sexy Amber EDP Kadın Parfümün Notaları ve Yorumu

Michael Kors Sexy Amber Kadın Parfümün Notaları ve Yorumunu Görmek İçin Tıklayınız.

Michael Kors Sexy Amber EDP Kadın Parfümün Notaları ve Yorumu

Michael Kors Sexy Amber, kendine has kokusu  ve yapısıyla oldukça özel bir marka. Marka ürettiği kokular ile dikkat çekiyor. Özel parfüm tasarımlarıyla da  popülerdir. Kadın aseletini ve çekiciliğini kokuyla birleştirmiş Michael Kors Sexy Amber’in parfümü sizler için derliyoruz.

Kadınlar için üretilmiş güçlü ve etkileyici bir kokuya sahip. Adınından da aldığı Amber ve Beyaz Yapraklı çiçeklerin kokularını oldukça yoğun hissedebilirsiniz. Çiçekleri kendine has sentezleme yöntemiyle birleştiren marka, eşsiz bir kokuyu yarattığını söyleyebilirim. Parfümde hissettiğim diğer bir duygu ise baştan çıkarıcı bir etkisinin olduğu. Kokunun oldukça etkileyici ve çekici olması beni mutlu etti.

Parfüm kalıcılık oranı beni tam anlamıyla tatmin etmedi. Gün içerisinde ortalama beş saat benim tenimde durduğunu söyleyebilirim. Günün tamamında yanında hissetmek istiyen kadınlar , iki kere sürmesiyle bu durumu halledebileceklerini düşünüyorum. Parfümün pratik ve kullanışlı şişesi ile de yanınızdan ayırmak istemeyeceksinizdir.

Parfüm, minimal ve sadece bir tasarım ile ön plana çıkıyor. Marka, sadeliği ve minimalliğini özel kokularda oldukça tercih ettiği biliniyor. Şişe, bana kokunun asilliğini hissettirdiğini söyleyebilirim. Kokunun, betimlenmiş halini şişeye yansıtmaya çalıştıkları da dikkat çekiyor.  Parfümün yoğunluğu tam tadında ve dozunda olması oldukça beni mutlu etti. Gün içerisinde rahatlıkla kullanabileceğiniz eşsiz bir kokuya da sahip.

 Parfüm tüm mevsimlerde kullanabilinir. İçerdiği kokular ve yapılar ile de bu duruma oldukça müsait. Parfümü daha çok yaz gecelerine yakıştırıyorum. Yaz kokularını biraz daha fazla hissettiriyor. Parfüm, her yaş aralığına hitap ettiğini de söyleyebilirim. Kokunun herhangi bir olgunluk gibi hissiyatını ben hissetmedim. Çiçek kokularını seven kadınların bu parfümü de beğeneceklerini düşünüyorum

Parfümü dilediğiniz yerde kullanabilirsiniz. İş temponuz ya da buluşmalarınızda sizlerin zerafetini güçlendirecektir. Ben daha çok özel buluşmalarda güzel duracağını düşünüyorum. Yaz aylarında da jean pantolon ve sweat tşört ile oldukça uyumlu olacaktır.

Genel olarak baktığımızda;  minimal kokuları seven, çiçek kokularını seven, her mevsim kullanmayı isteyen, özel buluşmalarda ya da günlük yaşantıda kullanmak isteyen kadınların gönül rahatlılığı ile tercih edebileceği bir koku.

What's Your Reaction?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0