Marc Jacobs Decadence EDP Kadın Parfümün Notaları ve Yorumu

Marc Jacobs Decadence Kadın Parfümün Notaları ve Yorumunu görmek İçin Tıklayınız

Marc Jacobs Decadence EDP Kadın Parfümün Notaları ve Yorumu

Dünya’da en popüler kadın parfüm markalarından birisi olan Marc Jacobs, piyasaya sürdüğü yeni parfümle dikkatleri üzerine çekti. Kadın kokularını üretmekte oldukça güçlü olan Marc Jacobs, kendine has görsel tasarımı ile de ön plana çıkmaktardır. Kadın aseletini ve esnetiğini parfümlerle bağdaştırmış nadir bir koku. Marc Jacobs kendine has ve özel kokularını üretmeye devam ediyor. Dünya’da milyonlarca kadının kullandığı, Marc Jacobs tarafından üretilen ‘’ Decadence ‘’ kokusunu sizler için derledik.

 

Marc Jacobs, her zaman yaptığı gibi kokusuna verdiği önemi şişenin görsel tasaramına da vermiş. Ben parfümlerin kokularına dikkat ettiğim kadar, görsel esnetikerine de dikkat ediyorum. Gerçekten de Marc Jacobs bu işi oldukça başarılı yapıyor. Parfüm şişesini, kadın çantasına benzeterek tasarımını gerçekleştirmek oldukça zekice. Şişe için gelen geri dönüşler ise oldukça olumlu.

Parfüm yoğun kokusuyla kendisini oldukça ön plana çıkarıyor. Birçok kokuyu kendi içerisine barındırarak, kadın zerafetini güçlendirmeye devam ediyor. Parfümde ağırlıklı olarak hissedebileceğiniz kokular ; İris, Safran, Orta Gül, Papirüs Bitkisi, Yasemin Zambağı, Beyaz Gül, Yasemin ve Portakal çiceği gibi kokuları ön plana çıkıyor. Benim parfümde en yoğun hissettiğim koku Yasemin ve Portakal Çiceği’nin oldukça ön plana çıkması. Başarılı bir sentez ile oldukça güçlü kokuları gün yüzüne çıkartıyor.

Parfüm, Yaz ve Kış  aylarında kullanabileceğini düşünüyorum. Kendi içerisinde barındırdığı kokular ile biraz daha Yaz aylarını işaret etse de Kış aylarına da oldukça yakışacaktır. Parfüm 25 yaş üstü kişiler gönül rahatlılığıyla kullanabilir. 25 yaş altı kişilere biraz olgun gelebilecek bir koku olabilir. Olgun kokuları seven genç kadınlar da tercih edebilir.

Parfüm, günlük yaşantınızda kullanabileceğiniz bir kokuya sahip. İş yaşantınızda da kullanabirsiniz. Ben daha çok özel buluşmalar ve özel gecelere yakıştırıyorum. Teninize sürdüğünüz koku ile zerafetinizi güçlendirecek, dikkatleri üzerinize çekeceksiniz. Kokunun fark edilebilinirlik mesafesi iki ya da üç metre diyebiliriz. Yakın temaslarda da  yoğun kokuyla karşıdaki kişiyi mest edicektir. Olgun ve heyecanlı kokuları seven kadınlar için harika tasarımla üretilmiş Marc Jacobs Decadence’i denemelisiniz.

What's Your Reaction?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0