Marc Jacobs Daisy EDP Kadın Parfümün Notaları ve Yorumu

Marc Jacobs Daisy Kadın Parfümün Notalarını ve Yorumunu Görmek İçin Tıklayınız

Marc Jacobs Daisy EDP Kadın Parfümün Notaları ve Yorumu

Kadın kokuları işle yeni bir koku çizgisi yaratan Marc Jacobs, yeni serisiyle dikkatleri üzerine çekiyor. Engin tecrübeli ve alanında uzman kişilerden oluşan ekipler ile parfüm sektörüne oldukça güçlü kokuları sürmeye devam ediyor. Ürettiği kadın kokuları ile oldukça ön plana çıkmaktadır. Benzersiz ve tarifsiz kokuları ile de oldukça popülerdir. Dünya’da her yıl milyonlarca kadı, markayı tercih etmektedir. Marc Jacobs, piyasaya sürdüğü ‘’ Daisy ‘’ isimli serisini sizler için derledik.

 

Parfüm şişleri bizlere kokular hakkında küçük ve kısa bilgiler verir. Marc Jacobs’un ürettiği ‘’ Daisy ‘’ serisinde de bizler karşımızda Yaz ve İlk Bahar aylarında kullanabileceğimiz bir parfüm olduğuna dair işaretleri veriyor. Kendi içerisinde oldukça özel bir  tasarıma ve görsel esnetiğe sahip şişe ile de dolaplarımızı renklendiriyor. Parfümün kokusunu sevdiğim kadar şişe tasaramını da sevdğimi söyleyemeliyim.

Marc Jacobs markası genelde ürettiği kadın kokularında ağırlıkla olarak tatlı meyveleri ön plana çıkartıyor. Daisy serisinde de bu durumu görebiliyoruz. Tatlı meyveler ve odunsu kokuların kaliteli birleşmini Marc Jacobs’un oldukça başarılı yaptığını söyleyebilirim. Aramotik kokuların biraz daha hafif geldiği, baskın bir meyve kokusunun ön plana çıktığı bir parfüm. Şişeyi ilk açtığınızda oldukça yoğun bir koku geliyor. İlerleyen dakikalarda ise parfüm asıl kokusunu paylaşıyor. Parfümü açmaktan bir yirmi ya da otuz dakika sonra kararlar vermeniz sizler için daha sağlıklı olacaktır.

 

Parfüm yukarıda da belirttiğim gibi İlk Bahar aylarında kullanılması gerektiğini düşünüyorum. Bana kokunun içerisinde İlk Bahar kokuları oldukça yoğun geldi. Yaz gecelerinde de oldukça yakışacağını düşünüyorum. Parfüm standart parfümlerin bir tık üzerinde bir kokuya sahip. Mesala iş yaşantınızda ya da günlük rutinlerinizde rahatça kullanabilirsiniz. Kalabalık içinde tüm gözleri, üzerinizde toplayacak bir kokuya sahip değil.

 Kokunun fark edilebilinir mesafesi bir ya da iki metre. Yakın temaslarda oldukça tatlı duracağını düşündüğüm bir koku. Daha sade ve minimal kokuları seven kadınların mutlaka seveceğini düşündüğüm bir kokuya sahip. Parfüm kendi içerisinde minimalliği ve tatlılığı oldukça güzel korumuş.

What's Your Reaction?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0