Maison Francis Kurdjian Baccarat 540 Extreit EDP Parfümün (Unisex) Notaları ve Yorumu

Maison Francis Kurdjian Baccarat 540 Extreit Parfümün Nota Bilgisi ve Yorumunu Okumak İçin Tıklayınız

Maison Francis Kurdjian Baccarat 540 Extreit EDP Parfümün (Unisex) Notaları ve Yorumu

Tüm ön yargılarınızı bir kenara bırakın. Bu parfüm aradığınız performansı ve kaliteyi sunabilecek nitelikte. Hem erkekler hem de kadınlar, cins fark etmeksizin gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Parfümden gelen muazzam ve muhteşem kokuları hem siz içinize çekerken hem de çevrenizde ki insanlara bu ferahlığı yaşatacağınızdan emin olabilirsiniz. Yıllardır bu parfümü kullanan birisi olarak size şu kadar diyebilirim ki kullanmaya başladıktan sonra kendinizde farklı hissedeceksiniz.

Parfümü kullanmaya başladıktan sonra anladım ki gerçekten de farklılık yaratmak insana huzur katıyormuş. Naif ve rahatsız etmeyen kokusu ve karşınızda ki kişilere başka gelecek güzelliği ile bu farkı kullanmaya başlar başlamaz anlayacaksınız. Her parfümde olduğu gibi bu parfümünde bir ölçüsü bulunmaktadır, eğer ölçüsünü kaçırmadan kullanırsanız gideceğiniz her ortamda bir sıfır önde olduğunuzu anlayacaksınız.

Ürünü çevremde hissettiğim muhteşem kokudan sonra almaya karar verdim ve sipariş ettim, gerçekten de parfüm istenilen performansı verebiliyor. Parfümü kullandıktan sonra kız arkadaşım da fark etti kokuyu ve parfümü bana sordu, bende ona da hediye alabileceğimi söylediğim zaman önce şaşırdı çünkü parfümü erkekler için sanıyordu, ancak şişesini gösterdikten sonra anladı ki parfümü herkes kullanabiliyor. Şimdi ikimizde buram buram aynı kokuyu taşıyoruz ve bu gerçekten çok güzel bir mutluluk. Parfümü ister deneyerek, ister denemeden alıp kullanabilirsiniz.

Kullanmadan önce bir çok ön yargılarım vardı. Bunun sebebi ise daha önce kullandığım o çatma ürünlerden kaynaklansa gerek. Ürünle alakalı bir çok yorumu okudum, olumlu olduğunu anladım ve almaya karar verdim. Kullanmaya başladıktan sonra kıyafetlerimin bambaşka bir kokuya büründüğünü fark ettim. Bu güzel kokunun olumlu yorumunu bende çevremden almaya başladım ve çevreme de tavsiye ettim.

Parfümü kullanmaya başladıktan sonra bu değişimi sadece eşim fark etmedi, çevremde ki diğer insanlar; annem olsun, babam olsun, kardeşlerim ya da diğer akrabalarım olsun onlardan da olumlu geri dönüşler aldım. Küçük çocuğum bile “anne çok güzel kokuyorsun” demeye başladı. Gerçekten hem bu markadan hem de ürünün bana kattığı farklılıktan çok mutluyum.

What's Your Reaction?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0