Lancome Tresor EDT Erkek Parfümün Notaları ve Yorumu

Lancome Tresor Erkek Parfümünün Nota Bilgisini ve Yorumunu Görmek İçin Tıklayınız

Lancome Tresor EDT Erkek Parfümün Notaları ve Yorumu

Lancome Tresor, kadın kokuları ile oldukça ön plana çıkaran Fransa geleneğinden gelmiş eşsiz bir kokudur. İçerisinde kullandığı kendine has meyveler ve muazzam sentezler ile ön plana çıkmıştır. Dünya’da milyonlarca kullanıcısı olan eşsiz bir parfüm ekolüdür. Parfüm kokuları ile ön plana çıktığı kadar parfüm şişleri ile de ön plana çıkmaktadır. Görsel tasarım ve esnetiğine de oldukça önem vermektedir. Sizler için Lancome Tresor’u derledik.

 

Parfüm, kadın kokularını asil bir şişe içerisinde kullanıcılarına sunuyor. Şişesini oldukça beğeneneceksiniz kendi için minimal ve elegant bir görünüşe sahip. Parfümünüz bittikten sonra dahi şişesini saklayabilirsiniz. Dolabınızda oldukça şık duracağını düşünüyorum.

Kendi içerisinde bulunan tatlı meyveler ve aramotik  kokular ile ön plana çıkıyor. Tatlı meyveleri seven kadın kullanıcıların bunu seveceğini düşünüyorum. Parfüm’de ağırlık olarak yasemin kokusunu hissedebilirsiniz. Aramolar ile de oldukça ön plana çıkıyor. Parfüm’de biricik koku arayan kadınlarda bunu rahatlıkla tercih edebilir.

Parfüm kendi içerisinde klasikleşmiş ve koleksiyonlanmış bir koku. Koleksiyonları seven kişiler için eşsiz bir tercih olacaktır. Koku’nun yoğunlu da oldukça tatmin edici. Ortalama yoğunluğun üzerinde bir kokuya sahip. Parfüm’de Tütsü ve Yasemin’in bu kadar birbiriyle uyum olacağını şaşırmamıştım. Tatlı meyveleri içinde barındırarak hafiften bir odunsu kokuyu da sağlıyor.

Parfüm tam anlamıyla Kış ayları için üretildiğini düşünüyorum. Yoğun bir kokuya sahip olması soğuk mevsimlerde yakışacağını düşünüyorum. Yaz aylarında biraz daha hafif kalabilir. Kokuyu seven kişiler de sıcak aylarda daha minimal kullanarak, bu durumun önüne geçebilinir.

Koku’da sıcak bir koku hissettim ayrıca akılda kalıcı bir yapıya da sahip. Yanınızdan geçtiğiniz birisi dönüp parfümünüzü sorarsa şaşırmamanız gerek. Günlük yaşantınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz bir koku. Ben daha çok özel gecelere yakıştırıyorum. Tatlı ve yoğun kokusuyla gecenize renk katacaktır.

Parfümün kalıcılık oranı da oldukça mutlu edici. Gün içerisinde size tüm gün boyunca eşlik edecektir. Benim tenimde ortalama altı ila dokuz saat arasında kaldı. Elbette farklı tenlerde farklı sonuçları doğurucaktır. Zerafeti ile ön plana çıkma isteyen kadınlar için eşsiz bir fırsat.

What's Your Reaction?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0