Lancome La Vie Est Belle EDP Kadın Parfümü Notaları ve Yorumu

Lancome La Vie Est Belle Kadın Parfümünün Nota bilgisi ve Yorumunu Okumak İçin Tıklayınız

Lancome La Vie Est Belle EDP Kadın Parfümü Notaları ve Yorumu

Parfümü ilk sıktığınızda kokusu size ağır gelebilir ancak zamanla alışıyorsunuz. Hem hediye olarak sevdiklerinize alabilirsiniz, hem de özel günleriniz için kullanabilirsiniz. Ayrıca parfümün kokusu kalıcılığı ile bir başkadır, duş aldıktan sonra bile teninizde kalabiliyor. Tam bir tatlı koku severlere hitap eder parfümdür. Hiç çekinmeden ürünü alabilirsiniz.

 

Ürünü daha önce kullandım, kalıcı ve gerçekten kadınlara hitap eder bir kokusu var. Orijinalliği konusunda hiçbir şüpheye yer bırakmayacak bir parfüm. Çok kalıcı ve kokusu kıyafetlerinizde çok rahat iki gün kalabilecek nitelikte. Yaz ayları için ideal bir koku. Sıcaklar da rüzgar ile birleştiği bulunduğunuz ortamlara muhteşem bir koku bırakır.

 

Parfüm bu zamana kadar aldığım diğer ürünlere göre harikulade bir ürün. Emin olabilirsiniz ki bir kere kullanımdan sonra ömür boyu vazgeçemeyeceksiniz. Yalnız alışık olmayanlara belki ilk kullanımda ağır gelebilir ancak zamanla alışıyor insan ve bırakamıyor. Yıllardır bir başka parfüm kullanıcısı olarak bu parfümü ben aldığım günden buyana kadar çok beğendim. Ayrıca ben kullandıktan sonra kokusu kızımın da hoşuna gitti ve ona da hediye olarak aldım. Kızım kullanmaya başlayınca karşılaştığı arkadaşları da parfümün markasını sormuş ve onlar da kullanmaya başlamış. Ürünü tereddütsüz tavsiye ediyorum.

 

Bu ürünün test olanını kullanmıştım. Boynuma ve bileğime sürdüğümde gün boyu kokusu geçmedi. Ürünü sabah kullanmama rağmen, eşim iş yerinden akşam döndüğünde kokusunu hemen fark etti. Ürünün test olanını beğendikten sonra hemen almaya karar verdim ve hiçte pişman olmadım. Kalıcılığı süper ve günlük kullanım için gayet ideal bir ürün. Girdiğiniz her ortam da ve özellikle yaz aylarında sizi bir başka kılacağına emin olabilirsiniz.

 

Bu parfümü hiç denemeden yorumlara okuyarak almaya karar verdim. Çiçek kokusunu seviyor ve kalıcı bir parfüm kokusu istiyorsanız bu ürün tam size göre demektir. Az bir miktar kullanımda bile sizi nasıl güzel kokulara büründürdüğünü hemen fark edeceksiniz. Üründen ortaya çıkan muhteşem kokunun hem sizi hem de çevrenizde ki insanları boğmayacağına garanti veriyorum.

What's Your Reaction?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0