Lancome La Nuit Tresor EDP Kadın Parfümü Notaları ve Yorumu

Lancome La Nuit Tresor Kadın Parfümünün Nota Bilgisi ve Yorumunu Okumak İçin Tıklayınız

Lancome La Nuit Tresor EDP Kadın Parfümü Notaları ve Yorumu

Dünya’nın en ünlü kadın parfümleri kokularına sahip olan Lancome La Nuit Tresor, milyonlarca kadın tarafından takip edilen bir ekoldür. Benzersiz bir parfüm şişesi ile de ön plana çıkaran parfüm, fiyatına oranla alınacak bir kokuya sahip. Piyasaya sürüldükten kısa bir süre sonra anketlerde ilk sıraya yerleşerek de dikkat çekmiştir. Eşsiz Kadın kokularına sahip olan Lancome La Nuit Tresor sizler için derledik.

Öncelikle parfüm şişesi ile ilgili birkaç şey söylemek istiyorum. Parfüm şişesi bize duyumsayacağımız koku hakkında küçük bilgiler veriyor. Elması andıran yapısı ile ön plana çıkıyor. Şişe’nin kendi içindeki uyumu oldukça göze hitap ediyor. Bir kadın dolabında oldukça hoş duracağını düşünüyorum. Ayrıca marka, şişe ile de ön plana çıkmayı hedefliyor ve bu durumu başarıyor.

 

Koku ile ilgili sizlere şunları söyleyebilirim; Bildiğiniz bütün gül pafümlerini unutun. Lancome La Nuit Tresor, kara gül üzerinden üretilmiş asil bir kadın parfümü. İçerisindenki tatlı meyveler ve kara gül ile olan birleşimi oldukça iştah kabartıyor. Parfüm kokusuyla oldukça çekici duyguları uyandırıyor. İçerisindeki bazı kokular Vanilya, Gül, Portakal, Tütsü, Armut ve  Bergomat gibi kokular ağırlıkla ön plana çıkıyor. Siyah Gül’ü ön plana çıkaran bu parfümün oldukça başarılı bir iş çıkarttığını söyleyebilirim.

Parfüm tam anlamıyla bir koleksiyonluk olduğunu söyleyebilirim. Kendine has kokusu ve yapısı ile dolabınızda düzenli olmasını isteyeceğiniz bir koku. Ayrıca parfüm’de ciddi bir afrodizyak hissedebilirsiniz. Bu durumun olması da, kokusuyla ön plana çıkmak istiyen kadınlar için oldukça doğru bir karar olacaktır.

Parfümün yaş aralığına baktığımızda da ben ortalama 25 yaş ve 40 yaş arası olduğunu düşünüyorum. Parfümün dinamikliği ve şehveti bana bu yaş aralığını çağrıştırdı. Ayrıca parfüm oldukça özgüvenli bir parfüm olduğunu söyleyebilirim. Üzerinizde sürdüğünüzde modunuzun oldukça yüksek ve hareketli olması gerek aksi taktirde kokunuz ve hareketiniz birbirine zıt düşecektir. Parfümün kalıcılık oranı ise oldukça güçlü. Gününüz başlangıcından, sonuna kadar size eşlik edecektir. Ben sürdüğümde ortalama sekiz ila on saat arası tenimde kaldı.

What's Your Reaction?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0