Lacoste Essential EDT Erkek Parfümün Notaları ve Yorumu

Lacoste Essential Erkek Parfümün Notaları ve Yorumunu Görmek İçin Tıklayınız

Lacoste Essential EDT Erkek Parfümün Notaları ve Yorumu

Dünyaca ünlü giyim, ayakkabı, aksesur markası olan Locesto ürettiği güçlü kokulara sahip parfümlerle de biliniyor. Lacoste Essential, Dünya’da milyonlarca erkek tarafından, uzun yıllardır kullanılan bir parfüm. Kendine has kokusu ve uygun fiyatıyla oldukça dikkat çekiyor. Sade ve hoş kokuları kendi içerisinde barındırıyor. Sizler için Loceste Essential parfümünü derledik.

Şişe yapısı olarak standart bir şişeye sahip. Hafif diktörtgeni andıran yapısı ve güçlü sprey tuşu ile dikkat çekiyor. Lacoste, kendisi ile bağdaşan logosunu, her ürüne eklediği gibi  parfümüne de eklemiş. Ben logoyu parfüme yakıştıramadığımı söyleyebilirim. Sprey tuşu ve kapağı da oldukça güçlü. Sprey tuşu, gür ve sık bir şekilde püskürtme özelliği sağlıyor.

Parfümün kokusuna baktığımızda standart kokuların bir tık üstdende  kaliteye sahip olduğunu söyleyebilirim. Tatlı ve yumuşak koku, bu parfüm oldukça ön planda. Daha sadece ve minimal kokuları seven erkeklerin bu parfümü de oldukça seveceğini düşünüyorum. Parfümde hissedebileceğiniz kokular ; Tarçın, Bergamot, Mandaline, Karabiber, Gül, Sandal Ağacı, Paculi  ve Turunçgil gibi kokuları başarılı bir sentezle, kullanıcısına sunuyor.

Parfümün genel kokusunu oldukça sevdiğimi söyleyebilirim. Yumuşak kokuları, odunsu ve baharatsı kokular ile oldukça güçlendirmişler.  Uyumlu kokular, yumuşak bir havayı sağlıyor. Kullanacak kişiler, kokuları ile ön plana çıkmalarında doğru bir tercih olacağını düşünüyorum.

Parfümün kalıcılık oranı ise oldukça güçlü. Beni güç içerisinde dokuz ila on bir saat arası götürdüğünü söyleyebilirim. İlk kullandığınızda yoğun bir kokuyu sizlere sunarken, ilerleyen dakiklarda kokular demlenerek eşsiz bir kokuyu sağlıyor. Odunsu kokuların erkeklere oldukça yakıştırıyorum . Bu parfümde de ön planda olan bir koku olduğunu söyleyebilirim. İçerdiği kokular ile karizmanızı  güçlendirecek, özgüveninizi tazeleyecektir.

Parfüm her mevsim kullanabilecek bir kokuyu kendi içerisinde koruyor. Ben her mevsime yakıştırdım kokuyu. Beni yoğunluk olarak da tatmin etti. Ortalama bir yoğunluğa sahip olması ve bunu bir uyum içerisinde sağlaması oldukça mutlu edici. Genel olarak baktığımızda; yumuşak kokuları, sadelikle birleştiren başarılı bir koku. Kendinizde minimal ve gözle görülmeyen bir değişiklik yapmak istiyorsanız, Loceste Essential tam size göre.

What's Your Reaction?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0