Kenzo Flower By Kenzo EDP Kadın Parfümün Notaları ve Yorumu

Kenzo Flower By Kenzo Kadın Parfümün Notaları ve Yorumunu Görmek İçin Tıklayınız

Kenzo Flower By Kenzo EDP Kadın Parfümün Notaları ve Yorumu

Fransa’nın köklü koku ailesinden gelen Kenzo Flover By Kenzo parfümünü sizler için derliyoruz. İçerdiğin esanslı kokular ile zerafetinizi güçlendirecek eşsiz bir koku. Kadın asaletini ön plana çıkaran, benzersiz bir kokuya sahip. Parfüm, şık şişe tasarımı ile dikkat çekiyor. Dolabınızda olmasından mutluluk duyacağınız özgün bir tasarıma sahip. Kenzo Flover By Kenzo parfümü hakkında  detaylı bilgiler, yazımızın devamında.

Parfüm şişesi ile başlamak istiyorum. Şişenin üzerinde oldukça mesai harçandığı aşikar. Kendine has ve esnetik yapısı ile oldukça ön plana çıkıyor. Uzun ve ince tasarımın üzerine, işlenen çiçekler oldukça hoş duruyor. Ayrıca ince olması çantanızda oldukça az yer kaplayacağını gösteriyor.

Parfümü ilk açtığımda  burnuma ilk çarpan koku; Mayıs Çiçeği ve Siyah Frenk Üzümü olduğunu söyleyebilirim. Eşsiz bir uyum içerisinde sentezlenmişler. Parfümde hissedebileceğiniz diğer kokular ise Çevşır Reçinesi, Beyaz Misk, Fransız Vanilyası, Kehribar, Badem, Parma Menekşesi ve Bulgar Gülü. Kokular adeta İlk Bahar aylarından çıkıp gelmiş gibi. Parfümün çekiçiliğini ise oldukça beğendiğimi söyleyebilirim.

Parfümün kalıcılık oranı ise oldukça tatmin edici. Beni gün içerisinde ortalama sekiz ila dokuz saat arasında götürdüğünü söyleyebilirim. Farklı tenlerde, farklı sonuçları doğurabilir. Ben ortalamanın altına düşeceğine çok ihtimal vermiyorum çünkü içerdiği  bitkilerde, kalıcılık oranını güçlendiren Misk bulunuyor. Gün içerisinde de her yere yakışabilecek bir parfüm. Görüşmelerinizde, iş yaşantınızda ya da aileniz ile birlikteyken oldukça yakışacaktır.

Parfüm kesinlikle abartılı bir kokuya sahip değil. Minimal ve sadeliğin getirdiği, asillik ile oldukça etkileyici olduğunu söyleyebilirim. Yoğunluk olarak baktığımızda ; ortalama bir yoğunluğa sahip olduğu aşikar. Sadece ve minimalliği seven kadınlar kesinlikle bu kokuyu da sevecektir.

Parfüm kesinlikle İlk Bahar kokusuna sahip. Zaten parfümün şişesinin tasaramından dahi bu sonucu çıkartabiliriz. Çiçeksi kokuların getirdiği İlk Bahar aylarını anımsatıyor. Yaz günlerinde, biraz daha sıcak günlerde de kullanabilecek bir parfüm. Sıcak günlerde, bunalırken bu koku size ferahlık getirecektir. Herhangi bir buluşmanızda da sizi uç bir kokuyla ön plana çıkartacak bir konu değil. Sizler biraz daha yakın olan kişilerin duyumsayabileceği yoğunluğa sahip.

What's Your Reaction?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0