Jean Paul Gaultier Scandal EDP Kadın Parfümünün Notaları ve Yorumu

Jean Paul Gaultier Scandal Kadın Parfümünün Nota bilgisi ve Yorumunu okumak için tıklayınız

Jean Paul Gaultier Scandal EDP Kadın Parfümünün Notaları ve Yorumu

Jean Paul Gaultier imzali ‘’ Scandal ‘’ parfümü piyasaya sürülmesi ile oldukça ses getirdi. Parfüm, oldukça modern ve kendine has bir şişeye sahip. İçerdiği eşsiz kokular ile de görsel tasarımına ağırlık verilmiş. Kadın zerafetini güçlendirecek bir kokuya sahip. Şişe üzerine oldukça zaman harcandığı görünüyor. Fransa üretimli olan parfüm, eşsiz koku geleneklerini bu serisinde de kullanıyor. Jean Paul Gaultier markası’nın ‘’ Scandal ‘’ modelini sizler için derledik.

İlk olarak ağırlıklı durmak istediğim konu parfümün şişesi. Oldukça ses getirmesi için üretilmiş bir şişe olduğunu düşünüyorum. Ayrıca oldukça başarılı bir sonuç doğurmuş. Dolabınızda oldukça esnetik ve şık duracağını düşünüyorum.

Parfüm kokusu’nun oldukça yoğun olduğunu söyleyebilirim. Tatlı meyveler ile oldukça dikkat çeken bir kokuya sahip. Parfüm’de bal kokusu ise oldukça hakim. Parfümde alabileceğiniz diğer kokular Şeftali, Nar, Elma, Yasemin ve Kan Portakalı gibi içerikleri hissedebiliyorsunuz. Biraz daha heyecanlı ve dikkat çekmeyi seven kadınların rahatça kullanmayı seveceğini düşünüyorum. İhtişamlı kokusuyla dikkatleri üzerinize çekecektir.

Parfüm her mevsimde kullanabilinir. Yaz aylarında daha verimli sonuçlar alacağını düşünüyorum, Kış aylarında biraz daha hafif kalabilir. Yaz gecelerinde ise oldukça güzel gidecektir. Ayrıca gün içerisinde istemediğiniz kokuların önüne gönül rahatlılıkla geçebilirsiniz.

Parfümün kalıcılık oranı ise oldukça verimli. Gün içersinde sizi sekiz ila on iki saat arası kaldığını söyleyebiliriz. Yoğunluğu seven kadınların rahatlıkla tercih edebileceği bir parfüm. İş temponuz ya da günlük yaşantınızda sizlere ferahlık getirecektir. Parfüm toplu alanlarda kullanılabileceği konusunda biraz kararsız kaldığımı söyleyebilirim. Parfüm yoğunluğu ile oldukça dikkat çekmesi ise özel buluşmalarınızda sizleri oldukça mutlu edicektir.

Parfümün fark edilir mesafesi ise oldukça yüksek. Jean Paul Gaultier Scandal parfümünü sürmüş birisini üç ila beş metre arasında fark edebilirsiniz. Parfüm kelimenin tam anlamıyla ‘’ Ben buradayım ! ‘’ diyor. Hafif kokuları seven kadınların tercih etmemesi gerektiğini düşünüyorum.

 Genel olarak baktığımızda; Özel görüşmelerinizde zerafetinizi güçlendirecek bir parfüm olmanın yanı sıra yoğun kokusuyla dikkatleri üzerinizde toplayacaktır. Günün tam anlamıyla yanınızda olabilecek bir yoğunluğu da sahip olması kendisini özel kılıyor.

What's Your Reaction?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0