Hugo Boss The Scent For Her EDP Kadın Parfümün Notaları ve Yorumu

Hugo Boss The Scent For Her EDP Kadın Parfümün Nota Bilgisi ve Yorumunu Okumak İçin Tıklayınız

Hugo Boss The Scent For Her EDP Kadın Parfümün Notaları ve Yorumu

Hugo Boss The Scent For Her, uzun zamandır milyonlarca kadının tercih ettiği eşsiz bir kokuya sahip bir parfüm. Ender bulunan kokulardan üretilen eşsiz bir parfüm. Hogo Boss firması adını son zamanlarda oldukça duyuran parfüm üreticilerinden bir tanesi. Kısa bir süre önce piyasaya sürdüğü ‘’ The Scent For Her ‘’ serisini sizler için derledik.

 

Öncelikla parfümün şişesi koku hakkında bize küçük bilgiler veriyor. Yumuşak ve tatlı meyvelerden oluştuğunu işaret ediyor. Standart parfüm şişlerinden biraz daha ayrı duran şişe, kullanışlı ve pratik. Kapağı ise şişe ile uyum içinde hoş bir görüntüyü gözler önüne seriyor . Parfümü ilk kullandığınızda oldukça yoğun bir kokuyu sizlere sunuyor ilerleyen dakikalarda ise koku tam anlamıyla demlenerek asıl kokusunu veriyor. Tatlı meyvelerden oluşan oldukça güçlü bir kokusu’nun olduğunu söyleyebilirim. Ayrıca bu parfüm son zamanlarda oldukça popüler olduğu biliniyor.

Parfümün ten uyumu da oldukça güzel. Rahatsız etmeyen ve kokuyu karşı tarafa rahatlıkla ileten bir gücü var. Yumuşak kokuları seven kadınlar rahatlık tercih edebilir. Günlük yaşantınızda, iş temponuzda ve görüşmelerinizde kullanabileceğiniz hafif bir kokuya sahip. Parfüm’de fark ettiğim bir diğer özellik ise kesinlikle özel görüşmelerinize uygun olduğu. Zerafetinizi artırabilecek bir kokuya sahip.

Gün içersinde vucütta kalıcılık süresi oldukça geniş. Benim tenimde ortalama yedi ila dokuz saat arasında kaldığını söyleyebilirim. Gününüzün tamamında yanınızda olabilecek bir kokuya sahip. Parfümün yoğunluk derecesi de oldukça mutlu edici. Ortalama yoğunluğun bir tık üzerinde diyebiliriz.

Parfümü yirmi ila kırk yaş arasındaki  kadınlara yakışacağını düşünüyorum. Yarattığı özel koku ile dikkatleri üzerinize çekebiliyor. Günlük yaşantınızda farklılık ve heyecan arıyorsanız mutlaka denemelisiniz.

Parfüm tam anlamıyla Yaz aylarında kullanılması gerekiyor. İçerdiği tatlı meyveler ve aromalı kokular parfümün sıcak aylarda kullanılması gerektiğini işaret ediyor. Sıcak günlerde getireceği esinti ile sizleri ferahlatacaktır . Genel olarak bakıldığında ortalama yoğunlukta, rahatsız etmeyen bir kokuyu sizlere sunuyor. Gün içerisinde kalıcılık oranı oldukça tatmin edici. Genç kadınlara yakışacağını düşündüğüm bir kokuya sahip.

What's Your Reaction?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0