Hugo Boss The Scent EDT Erkek Parfümün Notaları ve Yorumu

Hugo Boss The Scent Erkek Parfümünün Nota Bilgisi Ve Yorumunu Okumak İçin Tıklayınız.

Hugo Boss The Scent EDT Erkek Parfümün Notaları ve Yorumu

Hugo Boss’un eşsiz parfüm ailesine bir yenisini daha ekliyor. ‘’ The Scent ‘’ isimiyle piyasaya sürdüğü yeni erkek parfümü, oldukça olumlu geri dönüşler aldı. Parfüm dünyasın’da oldukça köklü bir geçmişi ve geleneği olan Hugo Boss piyasaya sürdüğü her serisiyle ilgiyi üzerinde topluyor. Sizler için Hugo Boss The Scent serisini derledik.

Öncelikle parfüm şişesi ile başlamak istiyorum. Asil ve şık bir parfüm şişesiyle oldukça dikkat çekiyor. Dolabınızda oldukça esnetik durucaktır. Parfümün spreyi ve kapağı da oldukça dayanaklı. Şişe’nin oval yapısı ve marka’nın yazı fontları oldukça uyumlu duruyor. Ayrıca parfüm şişesi oldukça modern ve yenilikçi göründüğünü aşikar.

The Scent serisi özel meyveler ile oldukça güçlü bir koku yaratıyor. Parfüm’de rom ve tutku meyvesini anımsatan eşsiz kokuları tadabilirsiniz. Zençefilin baharatlı tazeliğini aldığınız nefte hissedebilirsiniz. Parfümün bu serisini oldukça beğendiğimi söyleyebilirim. Parfüm, yumuşak ve sert arasında kalan bir yoğunluğa sahip. Bu durum da parfüm’de ortalama  yoğunluğu seven kişiler için oldukça doğru bir tercih.

Parfüm kalıcılık noktasında oldukça verimli. Benim tenimde ortalama altı ila dokuz saat arası kaldığını söyleyebilirim. Farklı tenlerde, farklı sonuçlar doğurucağı kaçınılmaz. Ortalama olarak kullanıcısını gün içersinde rahatlıkla götüreceğini düşünüyorum. Parfüm, kıyafetlerde sürüldüğünde daha fazla verimli olduğunu söyleyebilirim.

What's Your Reaction?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0