Hugo Boss Bottled EDT Erkek Parfümün Notaları ve Yorumu

Hugo Boss Bottled Erkek Parfümün Notaları ve Yorumunu Görmek İçin Tıklayınız

Hugo Boss Bottled EDT Erkek Parfümün Notaları ve Yorumu

Hugo Boss Bottled, köklü koku geleneğinden doğan eşsiz bir parfümdür. İçerdiği doğal kokuların benzersizliğ ve biricik olma özelliğiyle oldukça sık tercih edilen bir parfümdür. Dünya’da en çok tercih edilen Erkek parfümlerinden birisidir. Hugo Boss Bottled, basit ve minimal bir parfüm şişesine sahiptir. Sizler için Annick Manerdo tarafından üretilen Hugo Boss Bottled ‘u derledik.

 

Öncelik parfümün şişesi oldukça basit ve pratik olarak karşımıza çıkıyor. Gayet minimal tutulmuş, sprey tuşunu ise oldukça güçlü buldum. Şişe’nin kapağıda oldukça dayanıklı, parmaklarınızla sadece kapağını tuttuğunuzda dahi herhangi bir düşme gibi bir dürüm söz konusu olmuyor.

Parfüm içerdiği aramolar ve tatlı meyveler ile oldukça lezzetli bir duyum sağlıyor. Parfüm’de birçok koku bulunuyor en yoğun hissedebileceğiniz kokular ; Elma, Tarçın, Vanilya ve Sandal Ağacı’ndan oluşuyor. Yumuşak kokuları seven erkeklerin tercih etmesi gerektiğini düşünüyorum. Tarçın ve Elma karışımı ise oldukça güzel kokuyor. Koku’nun kendine has bir karakteristliğe  sahip olması ve kokuyu ön plana çıkartması oldukça hoşuma gitti.

Parfüm’ün kalıcılığı sizi gün boyu götüreceğini düşünüyorum. Benim tenimde ortalama yedi ila sekiz saat kaldığını söyleyebilirim. Gün boyu iş yaşantınız da ve gündelik yaşantınız da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Koku’nun bana hissettirdiği bir diğer özellik ise tam anlamıyla özel buluşmalara kullanılmasının oldukça müsait olması. Koku’nun getirdiği olgunluk imajınızı güçlendireceğini düşünüyorum.

Parfümü verimli kullanabileceğiniz mevsimlerin İlk Bahar ve Son Bahar ayları olduğunu düşünüyorum. Kış’ın fazla yetersiz Yaz’ın ise biraz yoğun geleceğini düşünüyorum. İlk Bahar ve Son Bahar ayların’da ise sizlerle oldukça uyumlu olacaktır. İçerdiği kokular ise bu ayları açık bir şekilde çağrıştırıyor.

Parfümün yoğunluğu ise ortalama bir yoğunluğa sahip. Bu durumda abartılı yoğunlukları sevmeyen erkeklerin tercih etmeniz gerektiğini düşünüyorum.  Parfümün koku mesafesi ise ortalama iki ya da üç metre arasında dolanıyor. Daha yakın temaslarda ise koku kendini oldukça ön plana çıkarıyor. Günün ilerleyen saatlerinde, koku’nun teninizde tamamen dolaştığını hissetmeniz oldukça normal olacaktır. Yumuşak kokuların getirdiği olgunluk ile kendinizi ön plana taşımak istiyorsanız, Hugo Boss Bottled tam size göre.

What's Your Reaction?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0