Hermes Twilly D'Hermes EDP Kadın Parfümün Notaları ve Yorumu

Hermes Twilly D'Hermes Kadın Parfümün Notaları ve Yorumunu Görmek İçin Tıklayınız

Hermes Twilly D'Hermes EDP Kadın Parfümün Notaları ve Yorumu

Hermes Twilly, onlarca yıldır benzersiz kokuları üreten bir ekol. Geniş koku sıkalası ve karakteristlik kokular ile oldukça güçlü bir parfüm. Kadın kokuların’da oldukça olum geri dönüşleri olduğu bilinmekte. Ayrıca ‘’ Hermes Twilly kokusu ‘’ olarak nitelendiren bir algıya sahiptir. Kendine has bir çizgi çizerek, kendini güçlendirmiştir. Dünya’nın birçok yerinde de kullanılan oldukça popüler bir parfümdür. Sizler için Hermes Twilly’i derledik.

 

İçerisinde barındırdığı en ön plana çıkan kokular Zençefil, Sümbülteber ve Sandal Ağacı. Parfüm, temel olarak bu üç koku ile ön plana çıkıyor. Zençefil ve Sandal Ağacı’nın sentezini ise oldukça beğendim.  Yoğun koku’nun seyrekliğini seven kadınlar bu parfümü oldukça beğeneceklerini düşünüyorum.   Hermes Twilly oldukça güçlü kokulara sahip olan bir parfüm olması bizlerin beklentisini de dolayısıyla yükseltiyor. Tam anlamıyla da bu beklentileri karşıladığını söyleyebilirim

 

Kadın kokularında oldukça ön plana çıkan Hermes Twilly bu seride de oldukça benzersiz bir kokuyu bizlere sunuyor. Yumuşak ve güçlü kokuları seven kadınlar mutlaka tercih edeceğini düşünüyorum. Parfüm’de önemli bulduğum bir diğer nokta ise kutu tasarımı ve esnetik yapısı. Hermes Twilly’e baktığımız ise beni oldukça mutlu etti. Esnetik ve minamal bir kutu üzerinden tasarlanması, dolabınıza çok yakışacaktır.  

 

Parfüm’ün kalıcılık oranı da oldukça tatmin edici. Benim tenimde beş ila sekiz saat arası kaldığını söyleyebilirim. Elbette farklı tenlerde daha uzun ya da daha kısa kalacaktır. Parfüm’ün pratik ve kullanışlı yapısıyla da yanınızda rahatlıkça taşıyabileceğiniz, kokuyu hissetmediğinizde tekrardan teninize sürebilirsiniz.

Parfüm’de fark ettiğim bir diğer nokta ise ilerleyen saatlerde daha yumuşak ve minimal kokular ile ön plana çıkması. Beni bir yandan şaşırtırken bir yandan da mutlu ettiğini söylemeliyim. Hermes Twilly, demlendikçe daha zerafetli bir kokuya bürünerek, sizleri tatmin edecektir.

Koku’nun mevsimine baktığımızda da Yaz aylarını anımsatan bir kokuya sahip. İlk Bahar aylarında da rahatlıkça kullanabileceğinizi düşünüyorum . Sıcaklık ile bunalırken bu koku sizlere ferahlık sunacaktır. Parfümün içerdiği kokular ile sıcak aylarda kullanılması gerektiğini işaret ediyor. Rutin yaşamınızda kokunuz ile biraz daha ön plana çıkmak istiyorsanız Hermes Twilly tam size göre.

What's Your Reaction?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0