Hermes Terre D'hermes EDT Erkek Parfümün Notaları ve Yorumu

Hermes Terre D'hermes Erkek Parfümün Notaları ve Yorumunu Görmek İçin Tıklayınız

Hermes Terre D'hermes EDT Erkek Parfümün Notaları ve Yorumu

Hermes Terre D Hermes,  2006 yılında piyasaya sürülen eşsiz bir kokuya sahip parfümdür. Gelmiş geçmiş en kaliteli parfümler arasında gösterilmektedir. Hoş tasarımı ve kullanışlı şişesi ile dikkat çekmektedir. Şık bir görselliğe sahip şişe dolaplarınızda oldukça renk verecektir. Sizler için Hermes Terre D Hermes parfümünü derledik.

 

Hermes Terre D'hermes, içerisinde barındırdığı kokular ile odunsu, baharatlı koku ailesi içerisinde sınıflandırılmaktadır. Erkekleri için üretilmiş eşsiz bir kokuya sahiptir. Tabiat kokularını en sağlıklı ve doğal yollarla taklit edebiliyor olması beni oldukça şaşırttı. Beklentilerimin de oldukça üstünde bir kokuyla karşılaştım.

Parfümün içersinde Turunçgil, Biber, Sardunya, Narenciye, Sedir, Zilhan, Mins ve Toprak  kokuları bulucaksınız. Oldukça başarılı bir sentez  ile hoş bir kokuyla karşılıyor. Koku, getirdiği canlı duygular ile de gününüzü güçlendiriyor. İlk kullanımından ortalama on dakika içerisinde koku’yu tam anlamıyla tadabilirsiniz.

Parfümü dilediğiniz yerde kullanabiliceğiniz bir kokuya sahip. İş görüşmeleriniz, günlük yaşantınız, buluşmalarınız ve özel günleriniz için eşsiz bir kokuyla imajınızı tazeleyecektir. Yaz aylarında istemediğiniz kokularında önüne rahatlıkla geçebileceksiniz. Parfüm kendi için karakteristlik bir yapıya sahip olması ve  içerdiği olgun kokular ile 25 yaş ve üstü kişilerde daha kullanışlı olacağını düşünüyorum.  25 yaş altındaki kişilere ise biraz olgun gelebileceği yüksek bir ihtimal.

Parfüm tam anlamıyla sıcak günlerde kullanılacak bir parfüm.  İçerdiği aramolar ile yaz gecelerinin kokusunu bizlere iletiyor. Parfüm kış aylarında da kullanabilinir ama verimli dönemleri ’nin Yaz ve İlk Bahar ayları olduğunu düşünüyorum. Bu dönemlerde sıcaklardan bunalanlara ferah getiricektir. Ayrıca yaz gecelerinde yanınızda güzel bir dost olabileceğini düşünüyorum.

Baharat ve ağaç kokularını seven erkeklerin bu parfümü de oldukça beğeneceğini düşünüyorum. Birbileri ile uyum içerisinde her an kendini hatırlatan bir kokuya sahip.  Parfüm’ün kalıcılık oranı da oldukça verimli. Gün içerisinde yedi ila on saat arası tenimde kaldığını söyleyebilirim. Elbette farklı tenlerde farklı sonuçları doğrucaktır . Hermes Terre D Hermes, pratik şişe tasarımı ile de yanınızda taşıyarak gün içerisinde dilediğiniz gibi tazeleyebilirsiniz.

What's Your Reaction?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0