Guerlain L'Homme Ideal EDP Erkek Parfümün Notaları ve Yorumu

Guerlain L'Homme Ideal Erkek Parfümün Notaları ve Yorumunu Görmek İçin Tıklayınız

Guerlain L'Homme Ideal EDP Erkek Parfümün Notaları ve Yorumu

Guerlain L'Homme Ideal, kendine has yarattığı kokular ile bilinen dünyaca ünlü bir parfüm modelidir. Karakteristik kokusu ve görsel tasarımı ile dikkatleri üzerinde toplamaktadır. Tam anlamıyla bir erkek kokusu olmanın gerekliliğini yerine getirmiş, ender kokulardandır. Fransa’da üretilip, milyonlarca kullanıcısı bulunmaktadır. Sizler için bu özel kokuyu derliyoruz.

 

Erkekler için üretilmiş, karakteristlik bir kokuya sahip parfüm. İçerisinde barındırdığı Turunçgil, Biberiye, Portakal Çiçeği, Acı Portakal , Sedir Ağacı ve Badem gibi kokular ile gayet başarılı bir sentez gerçekleştirmiş. Parfüm, kendine has bir kokuyu sahip. İlk açılış, kullanıcı’nın parfümü alma noktasında oldukça önem taşımakta.  Ben parfümü ilk açtığımda beni tam anlamıyla tatmin etmedi. Lakin kısa bir süre bekledikten sonra parfüm’ün asıl kokusuna erişebildim . Yani parfümü açtıktan bir 30 dakika sonrasında parfüm hakkında değerlendirme yapmanız oldukça sağlıklı olacaktır. 

Parfüm ilk kullanıştan kısa bir süre sonra tam anlamıyla kendi belli ediyor. Açılışında Acı Portakal’ın baskın gelmesi sizlere sert gelebilir. İlerleyen dakikalarda ise oldukça sevebileceğiniz bir kokuyu sizlerle buluşturuyor. Elbette parfümü ten ya da üzerinizdeki kıyafete sürmeniz de fark ediyor.

Vücatta kalıcılık oranı oldukça mutlu etti. Gün içersinde altı ila on saat arasında rahatlıkla kalabiliyor. Beni gün içerisinde rahatlıkla götürdü. İş yaşantınızda ya da günlük yaşantınız da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Parfüm’de beni tatmin eden diğer bir nokta ise Sedir Ağacı ve Badem’in eşsiz uyumu. Tenime sıktıktan birkaç saat sonra uyumu kokuyu hissedebiliyorsunuz. Orman kokularını yoğunlukla seven birisi’nin bu kokuyu da seveceğini düşünüyorum. 

 Parfümü tüm mevsimlerde kullanabilirsiniz. Yaz ya da Kış aylarında uyumlu olması da oldukça verimli. Parfümler  genel olarak Yaz ve Kış ayları’nda kullanılmak üzere ikiye ayrılır. Bu parfüm de ise kesinlike öyle bir söz konusu değil. Her mevsim de  rahatlıkla kullanabilirsiniz. Koku’nun yaş aralığı ise yirmi, yirmi beş yaş üstü rahatlıkla kullanabilir. Yirmi yaş altına biraz olgu geleceğini düşünüyorum. İş yaşantınız ya da okul yaşantınızda imajımızı güçlendirecek eşsiz bir koku .

What's Your Reaction?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0