Gucci Gucci Rush EDT Kadın Parfümün Notaları ve Yorumu

Gucci Gucci Rush Kadın Parfümün Notaları ve Yorumunu Görmek İçin Tıklayınız

Gucci Gucci Rush EDT Kadın Parfümün Notaları ve Yorumu

Gucci Gucci Rush, 1994 yılında piyasaya sürülmüş ve ardından milyonlarca satış yapmıştır. Kendine has parfüm tasarımı ve esnetik yapısıyla kokusu’nun tadını  görselleştirmiştir. Modern bir doğal koku ile oldukça verimli bir parfüm algısını yaratmaktadır. Dünya’nın en köklü parfüm üreticisi olan Micheal Almaric tarafından üretilmiştir. Sizlere Gucci Gucci Rush hakkında derlemeler yaptık.

 

Parfüm tam anlamıyla bir kadın kokusu olduğunu söyleyebiliriz. Kendine has  bir koku yaratan Gucci Gucci Rush, burnunuzla soluduğunuzda kendini ‘’ Ben buradayım ! ‘’ diye ön plana çıkartıyor. Bu karakteristlik kokusu ise kendisini en çekici hale getiren ilk özelliğidir. Herhangi bi buluşmanız ya da topluluk içinde oldukça verimli sonuçları vereceğini düşünüyorum.

Parfüm’ün kalıcılık kokusu ise beni tam anlamıyla tatmin etti. Gün başlangıcında sürmüştüm aynı günün sonunda koku hala üzerimdeydi. Elbette ten’den tene göre değişecektir bu durum. Benim üzerimde koku ortalama altı ila on saat arası kaldığını söyleyebilirim.

Günlük yaşantınız ve iş temponuzda sizi ferahatlatacak bir parfüm olduğunu düşünüyorum. Yoğun iş günlerinde yaşamak istemediğimiz kokuların önüne rahatlıkla geçebilecek bir parfüm. Koku’nun yoğunluğu ise beni tam anlamıyla tatmin etmediğini dile getirebilirim . Koku’nun biraz daha yoğun olması tercih edilebilirdi. Yoğun kokuları seven kişiler, gün içersinde iki kere kullanabilir.

Parfüm’de önem verdiği bir diğer nokta ise görsel tasarımı. Gucci Gucci Rush, kokusu’nun güçlülüğünü tasarımına da yansıtmış . Esnetik bir kutu üzerinde kullanıcısına ulaşırken, renk tonlamaları ve pratikliği de beni oldukça mutlu etti. Gün içersinde iki kere kullanmak istiyen ya da parfümü yanında taşımayı sevenler içinde oldukça pratik. Çantanızda rahatlıkla yer kaplamayacak bir parfüm. Dolabda ve  raflarda görselliği ile mest ediyor.

 Parfüm içerisindeki aramolar ve tatlı meyveler bu koku’nun tam anlamıyla sıcak aylarda kullanılması gerektiğini söylüyor. Yaz ya da İlk Bahar ayların’da gönül rahatlılığı ile kullanabilirsiniz. Kış için doğru olduğunu düşünmüyorum. İçerisindeki tatlı meyveler yaz geceleri’nin kokusunu hafiften anımsatıyor. Parfümün ferahlığı ile de sıcak günlerinizi biraz daha keyifli hala getirebilirsiniz .

What's Your Reaction?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0