Gucci Bamboo EDT Kadın Parfümün Notaları ve Yorumu

Gucci Bamboo Kadın Parfümün Notaları ve Yorumunu Görmek İçin Tıklayınız

Gucci Bamboo EDT Kadın Parfümün Notaları ve Yorumu

İtalya merkezli olan Gucci firması, moda ve kozmetik sektörünün devlerinden biri olarak kabul ediliyor. Bugün markanın Bamboo adındaki kadın parfümünü değerlendirme altına alıyoruz.

Doğal ve ahenkli bir yapıya sahip olan Bamboo parfümü özellikle hafif yapısıyla beğendiğim seçeneklerden biri oldu. Birbiriyle uyumlu kullanılan notalar ve ürünün yoğunluğu parfümle ilgili dikkatimi çeken diğer durumlar arasına girdi. Parfümde en çok hissettiğim notalar çiçek kokuları oldu. Özellikle yoğun olarak kullanılan çiçek notaları, ilkbahar ve yaz aylarına uygun gibi gözüküyor. Orta notalarda ise daha çok odunsu ve sıcak notalarla karşı karşıya geldim. Parfümle hoş bir uyum ortaya çıkaran orta notalar parfüme farklı bir hava katmış. Alt notalarda ise amber, vanilya, portakal çiçeği, egzotik çiçekler burnunuza geliyor. Yani Gucci Bamboo çiçek kokuları ve sıcak notaların hoş bir uyumu olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle bu tarz bir bileşiminden hoşlananların kaçırmaması gereken bu ürün, hafiflik arayanlar için biçilmiş kaftan gibi gözüküyor. Parfümle ilgili diğer merak edilen noktalardan biride parfümün kullanım yeri oluyor. Bu konuda da bizi memnun edecek gibi görünen ürün günlük kullanım ve ofis için son derece uygun. Özellikle hafif bir yapıya sahip olduğundan dolayı günlük kullanımda da tereddüt etmeden tercih edebilirsiniz. Hafif bir sıkımda bile yoğun bir kokuya ulaşmaya imkan sağlayacaktır. Parfüm dört mevsim tercih edilebilir. İçeriğindeki çiçek, odunsu ve vanilya kokuları dört mevsimde de kullanıma uygun bir hale gelmesine neden oluyor.

Parfümle ilgili diğer beğendiğim hususlardan biride kalıcılığı oldu. Gün boyu kalıcılık vaat eden parfümü az miktarda kullanmanız bile yeterli oluyor. Bu sayede gün boyu parfümü yenilemenize gerek kalmadan eşsiz notaları hissetmeye devam edebiliyorsunuz. Özellikle parfüm konusunda daha kalıcı bir seçim yapmak isteyenler için bu nedenle eşsiz bir ürün seçeneği olarak ön plana çıktığını belirtmem gerekiyor. Öte yandan her yaş içinde uygun parfüm seçeneklerinden biri olmasıyla bir artı daha kazanıyor. Özetle her açıdan hoş bir deneyim sunan Gucci Bamboo, parfüm deneyimini özel bir hale getirmek isteyenlerin gündeme alması gereken seçeneklerden biri halindedir.

What's Your Reaction?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0