Givenchy Ange Ou Demon EDP Kadın Parfümün Notaları ve Yorumu

Givenchy Ange Ou Demon Kadın Parfümün Notaları ve Yorumunu Görmek İçin Tıklayınız

Givenchy Ange Ou Demon EDP Kadın Parfümün Notaları ve Yorumu

Givenchy’nin yeni nesil kadın parfümlerinden biri olan Ange Ou Demon, markanın en iddialı işlerinden biri olarak ön plana çıkıyor. Çiçek notalarının yoğun olarak hissedildiği bu parfüm çeşidi güçlü bir seçim yapmak isteyenler için ideal olacak. Parfümde en baskın notalar arasında zambak çiçeği ve meşe ağacı bulunuyor. Parfümde aynı zamanda turunçgiller, anason ve meyan kökü etkilerini de bariz bir şekilde duyabilmeniz mümkün. Kadınsı etkilere sahip olan notaların özellikle bu tarz bir parfüm arayışında olanların bir hayli hoşuna gideceğini belirtmemiz gerekiyor. Bademli yapay vanilya, şekerli meyan kökü orta notalarda karşımıza çıkıyor. Alt tonlarında ise ilginç bir sürprizle karşı karşıya kalıyoruz. Alt notaları süsleyenler arasında ise meşe yosunu ve tütsü bulunuyor. Etkileyici bileşimden oluşturulmuş parfüm, özgün yapısıyla bu tarz bir arayışta olanlar için birebir gibi gözüküyor. Özellikle parfümün zengin notalarını ve alışagelmiş kokulardan ayrılan iddialı yapısını oldukça beğendik.

İlk kullandığınızda şaşırtıcı derecede turunçgil kokularını duyabileceğiniz parfümde daha sonra vanilya ve tütsü kokularını almaya başlıyorsunuz. Orta notalarda ise karşınıza kadifemsi meyan kökü notaları çıkıyor. Kadın parfümlerinde eşine pek rastlanmayan kuru odun notalarıyla bu deneyimde sona gelmiş oluyorsunuz. Parfümün genel olarak zengin ve karmaşık bir yapısının olduğunun altını çizmemiz gerekir. Kokunun üzerinde yer alan kadifemsi meyan kökü aroması sonlara kadar devam etmesiyle dikkat çekiyor. Alt ve orta notalardaki uyumda beğeni toplayacak cinsten gözüküyor. Genel olarak parfümü nota bileşimi ve ahengi açısından başarılı bir parfüm olarak yorumlamamız mümkündür.

Parfümün kalıcılığı ise memnun edecek düzeyde iyi gözüküyor. Az kullanımda bile gün boyunca etkisini korumaya devam ediyor. Bu nedenle zahmetsiz şekilde kalıcı bir parfüm arayışında olanların incelemesi gereken seçenekler arasında bulunuyor. Öte yandan parfümün daha çok sonbahar ve kış aylarına uygun olduğunu eklemeliyiz. Yaz ayları için daha hafif türden bir parfüm çeşidinde karar kılabilirsiniz. Günlük kullanımdan ziyade, özel gün ve gecelerde tercih edebilirsiniz. Özetle Givenchy Ange Ou Demon çiçek, baharat ve vanilya kokusundan hoşlananların mutlaka incelemesi gereken bir seçenek olarak tanımlanabilir.

What's Your Reaction?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0