Giorgio Armani Si EDP Kadın Parfümün Notaları ve Yorumu

Giorgio Armani Si Kadın Parfümün Notaları ve Yorumunu Görmek İçin Tıklayınız

Giorgio Armani Si EDP Kadın Parfümün Notaları ve Yorumu

Bu muhteşem ürün ile tanışmam biraz tuhaf oldu. Sürekli kullandığım parfümümü satın almak için bir mağazaya gitmiştim. Satıcı bana bu parfümü tavsiye etti ve bende denemeye karar verdim, mağazada bileğime ilk sürdüğümde önce o şeker gibi kokusu hoşuma gitmemişti, yine de parfüme şans tanıyıp kullanmak üzere satın aldım. Sonrasında fark ettim ki parfüm zaman geçtikçe bana “aslında çok güzelmiş” gibi gelmeye başladı. Şimdi ise parfüme bağımlı oldum ve bırakamıyorum. Kesinlikle ön yargılarınızı bir kenara bırakıp bu parfümü gözü kapalı alabilirsiniz.

 

Parfüm dünyanın en güzel ve en özel ürünü olabilmesi muhtemel, ne göre, kime göre bende anlayamadım ama bana göre cidden farklı ve muazzam bir koku diyebilirim. Parfümü almak isteyenlere şunu net söyleyebilirim ki gayet kalıcı ve çok az kullanımda bile kokusunu fark ettirecek derecede hoş bir ürün. İçinizi ferahlatacak ve çevrenizi de hoşnut edebilecek kokulara sahiptir. İki kere düşünmeden alabilirsiniz.

 

Her yönü ile çok sevdiğim bir parfümdür, bu zamana kadar kullandığım diğer bütün kokular arasında benim için yeri bir başkadır. Mağazalar da bu parfümü ararken “bunun yerine şu parfümü de önerebilirim” diyen satıcılara hiç kulak asmadan yıllardır vazgeçemediğim markadır. Yakıştığı tende çok kalıcıdır ve üzerinizde durdukça aldığınız koku daha da güzel olacaktır. Bu parfümün çok yaygınlaştığını ve fazlaca kişi tarafından kullanıldığını söyleyenler oluyor ama bu kesinlikle doğru değil, parfümü her kullandığımda sanki bende “ daha farklı bir  güzellikte koku veriyor” hissiyatı bırakıyor. Bu parfümü ben sizlere kesinlikle tavsiye ediyorum, hiç düşünmeden hemen alabilirsiniz.

 

Bu ürünün ilk kez kokusunu komşumun evine gittiğim zaman aldım ve bende kullanmaya karar verip sipariş ettim, gerçekten harika sonuçlar gördüm. Parfüm içerisinde o kadar farklı ve hoş kokular barındırıyor ki hem size öz güven veriyor, hem de çevrenizde ki insanların sizden aldığı parfüm kokusu sayesinde nasıl hoşnut olduğunu görmenizi sağlıyor. Çekinmeden ürünü alabilirsiniz, emin olun ki parfümü alıp bir kez kullandıktan sonra bir daha asla bırakamayacaksınız.

What's Your Reaction?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0