Elie Saab Le Parfum EDP Kadın Parfümün Notaları ve Yorumu

Elie Saab Le Parfum Of Now Kadın Parfümünün Nota Bilgisi Ve Yorumunu Okumak İçin Tıklayınız.

Elie Saab Le Parfum EDP Kadın Parfümün Notaları ve Yorumu

Bugün bir klasik olarak ön plana çıkan Elie Saab Le Parfümü değerlendiriyoruz. Şık ve modern bir sunumla yeniden karşımızda olan bu parfüm bağımlılık yaratacak bir kokuya sahiptir. Beyaz yasemin çiçeği, bal, kırmızı meyve notaları ve portakal çiçeği ile hareketlendirilen parfüm bu notaların mükemmel uyumuna şahit olmamıza imkan sağlıyor. İçeriğinde beyaz çiçek kokularının yoğunluk taşıdığı parfüm, özellikle hafif bir koku arayanların tercih etmesi gereken seçenekler arasında yer alıyor. Hafif olmasına karşılık iddialı bir izlenim yaratan parfüm, günün her saatinde kullanım için son derece uygundur. Parfüm ilkbahar aylarına oldukça yakışırken, bu aylarda baharın enerjisini yansıtmak için bayanların gündeme alması gereken ürünlerden biridir. 
Temiz ve canlı bir kokuya sahip olan Elie Sab Le Parfüm’ün kalıcılık oranı parfümü satın almak isteyenler tarafından merak ediliyor. Bu konuda da memnun edici bir yöne sahip olan ürün, 24 saat kalıcı olmasıyla beğenilen seçeneklerden biri haline gelmiş durumda. 
Parfümdeki çiçeksi katman her daim bir adım öne çıkmayı başarıyor. Özellikle parfümde çiçek notalarından hoşlananların Elie Saab Le Parfüm’ü beğeneceğini belirtmemiz gerekiyor. İlk başlarda yoğun çiçek notalarının hissedildiği parfümde sonraki saatlerde ise bal kokusu hissediliyor. Uzunca bir süre kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak üründe aynı zamanda tatlı amber kokuları da deneyimleyebileceğiniz notalar arasında bulunacak. 
İç açıcı bir hafifliğe sahip olan parfüm tam anlamıyla bir kadın kokusu olmuş durumda. Ofiste veya günlük hayatta kullanım için son derece uygun olacak ürün, özellikle boğucu olmayan parfüm arayanlar için biçilmiş kaftan gibi gözüküyor. Alışagelmiş kokular yerine daha benzersiz kokuları tercih etmek isteyenlerin tercih etmesi gereken bu seçenek, daha çok ilkbahar ve yaz ayları için uygun olsa da, kış aylarında da tercih edilebilir. Dengeli sıkıldığı takdirde boğucu olmayan bir yapıya sahip olduğundan kullanım dozuna da dikkat edilmesi gerekir. Ancak her parfümde olduğu gibi aşırı sıkıldığında rahatsız olmanıza neden olabilir. Aynı zamanda hediye için doğru seçimlerden biri olacak Eliee Saab Le Parfüm, arkadaşınızın uzunca bir süre parfüm seçimleri arasına giriş yapacaktır.

What's Your Reaction?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0