Dolce Gabbana The One Men EDT Erkek Parfümün Notaları ve Yorumu

Dolce Gabanna The One Men Erkek Parfümünün Nota Bilgisi Ve Yorumunu Okumak İçin Tıklayınız.

Dolce Gabbana The One Men EDT Erkek Parfümün Notaları ve Yorumu

Dünyada milyonlarca takipçisi olan Dolce Gabbana markası’nın ‘’ The One Man ‘’ serisini sizler için derleyeceğiz. Erkek parfümü serisinin en iddialıları arasında gösterilen  The One Man, esnetik ve pratik bir kutusu ile kullanıcılarına buluşuyor. The One Man serisi iddialı kokular ile piyasaya sürüldü.

 

Parfüm geniş koku skalasıyla oldukça riskli bir girişimde bulunduğunu düşünüyorum. Parfüm’de hissedebileceğiniz kokular ise bergamot, mandalina, liçi, şeftali, erik, yasemin, beyaz zambak, vetiver, kuru amber, vanilya, misk ve yosun gibi çeşitlerden oluşuyor. Parfüm, geniş bir  koku çeşidini bu kadar uyum ve lezzetli bir şekilde sentezleyebilmesi beni şaşırttığını söyleyebilirim. İddialı olarak piyasaya sürüldü ve bunun altını doldurduğu da aşikar.

Parfümün  kalıcılık oranı ise beni tam anlamıyla tatmin ettiğini söyleyemem. Yoğun bir kokuya sahip bir parfüm değil. Daha seyrek ve daha minimal bir yapısı bulunuyor. Benim üzerimde gün içinde ortalama beş ila sekiz saat arası kaldı. Seyrek ve daha minimal seven kişiler tercih edebilir. Daha yoğun olmasını dileyenler ise günde iki kere sürebilirer.

Parfümden daha fazla verim olmak istiyorsanız da  teninizden daha çok kıyafetlerinize sıkmayı deneyin. Ayrıca teninize sıkıcağınız bölgeleri sıkmadan hemen önce mutlaka nemlendirmeyi unutmayın. Bu ufuk detayları gerçekleştirdiğinizde parfümden çok daha fazla verim alıcaksınız.

Tam anlamıyla erkekler için üretilen benzersiz bir parfüm. Yumuşak ve kendine has karakteristlik kokusuyla kendini özel kılıyor. Turunçgil tadında kokular sevenleri de mutlu edicek bir parfüm. Ayrıca parfüm tam anlamıyla kış ayları için üretilmiş. Her yaş aralığı’nın rahat bir şekilde kullanacağı bir parfüm  modeli.

Bir parfüm'de aradığım en temel özellik; kendine has olması bu parfüm bu durumu sağladığını dile getirebilirim. Daha önce anımsayamadığım bir kokuya sahip olması kendisini oldukça çekici kılıyor. Sosyal yaşantınızda da rahatlıkla kullanabileceğiniz bir parfüm.

Genel olarak baktığımızda parfüm ortalama bir yoğunluğu sevenler için ideal. Kendine has bir koku tatmak istiyenler için de olukça çekici olduğunu düşünüyorum. Parfüm’ün kokusundan da hissettiğim kış aylarında kullanılması daha doğru olacağıdır.

What's Your Reaction?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0