Dolce Gabbana Light Blue Man EDT Erkek Parfümün Notaları ve Yorumu

Dolce Gabbana Light Blue Man Erkek Parfümünün Nota Bilgisi Ve Yorumunu Okumak İçin Tıklayınız.

Dolce Gabbana Light Blue Man EDT Erkek Parfümün Notaları ve Yorumu

Dünya’da milyonlarca kullanıcısı olan fiyatına oranla oldukça kaliteli bir parfüm olan dolce gabana light blu man sizler için derliyoruz. Kendine has koku yapısı ile dikkat çekmektedir. Parfüm, esnetik tasarımı ve pratik kutusu ile oldukça kullanışlıdır. İtalyan markası olmasının getirdiği avantajlar ile benzersiz bir koku deneyimini kullanıcılarına sunmaktadır. Erkekler için üretilen parfüm, özel kokular ile oldukça tatmin edici.

 

Dolce Gabanna Light Blue Man kendi içerisinde barındırdığı elma, kan çiceği, beyaz gül, Minsk ve sedir ağacı gibi etnik çeşitler ile benzersiz bir koku tadını yaratmakta. Ten uyumu da oldukça verimli olduğunu söyleyebilirim. Hassas tenlere sahip kişilerin tercih edebileceğini düşünüyorum.

Parfüm’ün kokusu’nun kalıcılık oranı da beni oldukça tatmin ettiğini dile getirebilirim. İlk kullanışımdan ortalama yedi ila on saat arası rahatlıkla kokuyu soluyabiliyorsunuz. İş temposun ya da sosyal yaşantınzıda rahatça kullanabilenecek bir parfüm.

Beklentilerimin oldukça üstünden gelmesi beni şaşırttı. Parfüm’ün kendi içinde karakteristlik bir kokuya sahip. Örneğin; kokuyu soluduğunuzda hangi marka’nın hangi serisi olduğunu rahatlıkla söyleyebiliyorsunuz. Kendi içersinde biricik olma özelliğini oldukça koruyor.

Parfüm’ün içerisinde olan beyaz gül kokusunu tam anlamıyla hissettiğimi söyleyemem. Bence biraz daha yoğun bir kokusu olabilirdi. Tabi ortalama bir  yoğunluğu seven kullanıcaları mutlu edicektir. Parfüm’ün kendi içerisinde olan beyaz gül, kan çiceği, elma, Minsk ve sedir ağacı kokuları kendini oldukça hissettiriyor. Kendi içlerinde oldukça uyumlu bir kokuyu da sunuyorlar.

Parfüm kesinlikle yaz ya da ilk bahar aylarında kullanılması gerekiyor. Tabiat kokularının ferahlığı tam anlamıyla sıcak ayları çağrıştırıyor. Yaz aylarında gün boyu rahatlıkla kullanabileceğiniz bir parfüm. Zaten parfüm’ün hacmi ve pratikliği ile gün boyu çantanızda taşıyabilirsiniz. Kokusu’nun ortlama bir yoğunluğu’nun olması da dilediğiniz yerde kullanabileceğinizi işaret ediyor.

Orman kokularını sevenlerin mutlaka tercih etmesi gerektiğini düşünüyorum. Parfüm’ün içeriğine baktığımızda da ormanlarda yetişen bitkiler üzerinden yapıldığı görüyoruz. Erkeklerin yaz aylarında vazgeçilmez bir parfümü olacak gibi görünüyor. Ayrıca erkek parfümü olmasına rağmen birçok kadın’ın kullandığı da biliniyor. Erkek parfümlerini seven kadınlar içinde bir tercih olabilir

What's Your Reaction?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0