Dolce Gabanna Light Blue Women EDT Kadın Parfümün Notaları ve Yorumu

Dolce Gabanna Light Blue Women Kadın Parfümünün Nota Bilgisi Ve Yorumunu Okumak İçin Tıklayınız.

Dolce Gabanna Light Blue Women EDT Kadın Parfümün Notaları ve Yorumu

Dolce Gabbana serisinin kadınlar için ürettiği ‘’ Light Blue Women ‘’ serisi hakkında sizler için derleme yaptık. Dolce Gabbana, Dünya’da oldukça popüler olan parfümlere sahip. Yakın bir  dönemde çıkmış ‘’ Light Blue Women ‘’ serisi de oldukça güzel yorumlar aldı. Parfüm, kutu tasarımı ve özel bitkiler ile sentezlenmiş bir kokuya sahip . Lezzetli bir koku tadını yaşatıyor. Kendi içerisinde olan barındırdığı Limon, Elma, Yasemin, Kadife Çiceği, Amber Ağacı ve Minsk gibi çeşitleri barındırıyor.

 

Parfüm gerçektende eşsiz bir kokuya sahip. Kadınlar için üretilmiş kaliteli parfümlerden birisi olarak raflarda yerini alıyor. Kendine has kokusu ve canlılığı ile dikkat çekiyor. Parfüm’ü ilk açtığınızda ilk burnunuzu tetikleyen koku; limon ve amber ağacı’nın benzersiz birleşimi. İlk kullanışta bu iki koku ön plana çıkıyor, ilerleyen dakikalar da ise tüm çeşitleri rahatlıkla soluyabiliyorsunuz.

Ten uyumu beni oldukça tatmin etti. Orman kokularını seven Kadınlar’ın gönül rahatlılığı ile tercih edebileceği bir parfüm olduğunu söyleyebilirim.  Geniş koku yelpazesi ile kaliteli bir koku sağlıyor. Ayrıca parfüm tam anlamıyla yaz kokusu olduğunu söyleyebiliriz. İçerdiği kokular ile yaz aylarını anımsatıyor. Bahar aylarında kullanabilinir.

Parfümü iş hayatınızda, günlük yaşantınızda ve sokaklardan rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kokusu birçok ortama uyum sağladığını düşünüyorum. Spor salonun’da bile kullanabilirsiniz. Kendine has yapısı ile dikkati üzerinizde hissedebilirsiniz. Parfüm’ün beğendiğim diğer bir yanı da Akdeniz kokusunu anımsatması. Akdeniz bölgesi’nin kendine has kokusunu, parfüm’de anımsayabilmeniz olası.

 

Parfüm günlük kalıcılık oranı beni tam anlamıyla tatmin etmediğini söyleyebilirim. Yoğun bir kokuya kesinlikle sahip değil. Tam anlamıyla hafif bir yoğunluk da diyebilmemiz pek mümkün değil. Ortalama bir yoğunluğa sahip. Yoğun parfüm sevenlerin gün içersinde iki kere kullanması ile durum çözülebilinir. Parfüm’ün  kullanışlı ve pratik kutusu gün içersinde her an yanınızda olmasını mümkün kılıyor. Hafif kokuya sahip olmasıyla birlikte de dilediğiniz yerde kullanabilirsiniz. 

Parfüm genel olarak minimal yoğunluğu ve etnik kokuları kendi içerisinde uyum içinde barındırıyor. Yaz ayların’da rahatlıkla kullanabileceğiniz oldukça lezzetli bir parfüm olduğunu diyebiliriz.

What's Your Reaction?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0