Christian Dior Jadore EDP Kadın Parfümün Notaları ve Yorumu

Christian Dior Jadore Kadın Parfümünün Nota Bilgisi Ve Yorumunu Okumak İçin Tıklayınız.

Christian Dior Jadore EDP Kadın Parfümün Notaları ve Yorumu

Christian Dior Jadore, Dünyaca ünlü bir Fransız parfümüdür. Uzun yıllardır kullanıcılarına parfüm’ün eşsiz kokusunu tattıran bir ekoldür. Eşsiz bir parfüm zerafetini yaşatan Christian Dior Jadore, Hindistan ve Fransa’nın tarifsiz kokularını birleştirmesiyle bilinen bir yapıya sahiptir. Kendine has oluşturduğu parfüm çizgisiyle onlarca yeni kokuları, insanlara tattırmıştır. 1999 yılından Fransa’dan başlayıp destansı bir hikaye ile her yıl Dünya’da milyonlarca parfümü üretecek bir yapıya sahiptir. Christian Dior Jadore size dilediğiniz kokuları ya da hiç tatmadığınız kokulara erişebilmenizin şansını vermektedir. Dünya’nın en özel ormanlarından alınan kokular ile uzmanların uzun mesaileri ile tatmadığınız kokuları sizlere sunmaktadır. Her milyonlarca insanın tercih ettiği Christian Dior Jadore 21 yıldır aralıksız üretimlerine devam etmektedir.

 

 

Pafümü ilk kokladığımda eşsiz bir kokuya sahip olduğunu hissettim. Daha önce birçok marka kullanmıştım ama bu biraz daha benzersiz geldi. Yoğun orman kokularını gün boyu üzerinde tutabiliyor. Badem kokusu’nun ve Bulgaristan gülü ile birleşmesi oldukça güzel bir kokuyu yaratmış.

Orman kokularını seven kişilerin mutlaka tatması gereken bir parfüm olduğunu düşünüyorum. Fransa’nın eşsiz sokaklarından çıkıp gelmiş bir kokuyu çağırıştırıyor.  Amazon bitkileri ve Bulgaristan gülleri’nin eşsiz birleşmesiyle oluşan tuhaf olduğu kadar da lezzetli bir koku.  Kadınlara mutlaka önerebileceğiniz ya da hediye edebileceğiniz bir parfüm.

Parfümün gün boyu kalıcı olması  oldukça önemli bir nokta. Gün başlarken sürdüğüm kokuyu, gün sonuna kadar eşlik ediyor. Parfüm, yaz aylarında mutlaka kullanılması gerekiyor. Sıcaklığın ve nemin ortasından parfümün serinliğini teninizde hissetmek istiyeceksinizdir.

İşin güzel tarafı parfüm, tende herhangi bir tahriş ya da alerjik bir reaksiyon göstermiyor olması. Tenimin hassaslığından kaynaklı biraz endişe etmiştim ama endişemin yersiz olduğunu farkettim. Tabi kişiden kişiye göre değişebilir bu durum. Ancak ten hassasiyetleri olan kişilerin denemesi gerektiğini düşünüyorum.

Fiyatına oranla aldığım en güzel parfüm diyebilirim. Birçok kokuyu aynı şişeye sığdırabilmişler. Yaz aylarında kullanılması daha doğru bence kış aylarında çok tercih edilmesinin biraz daha seyrek olacağını düşünüyorum. Biraz farklı bir koku arıyorsanız denemeniz gerekiyor.

What's Your Reaction?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0