Christian Dior Fahrenheit EDT Erkek Parfümün Notaları ve Yorumu

Christian Dior Fahrenheit Erkek Parfümünün Nota Bilgisi Ve Yorumunu Okumak İçin Tıklayınız.

Christian Dior Fahrenheit EDT Erkek Parfümün Notaları ve Yorumu

Bu parfüm bana bir arkadaşım tarafından hediye edilmişti ve öylece dolabımda duruyordu. Bir gün dolabımı kurcalarken parfümün varlığını fark ettim. Bir iki fıs sıkayım bakalım neyin nesiymiş dedim. Aman allahım!, o da ney?, parfüm bir şahaneymiş… “Neden şimdiye kadar hiç açıp da bir kez olsun kokusuna bakmamışım.” diye kendi kendime hayıflandım. Bu olayı yaşadıktan sonra o gün bugündür bu parfümü dolabımın en güzel köşesinde ki hak ettiği yeri aldı. Diğer kullandığım parfümüme gelince, onu bir ikinci kez daha görmemek adına hemen çöp kutusuna attım. Sizlere tavsiyem, eğer size de aynı marka parfümü bir arkadaşınız hediye olarak almışsa benim gibi çok bekletmeden hemen parfümü açıp kullanmaya başlayın, yoksa daha sonra çok üzülür ve pişman olursunuz.

 

Parfümü geçen sene kızım bana babalar günü için hediye olarak almıştı. Gerçi ben böyle işlerden pek anlamayan tabiri caiz ise kara düzen bir adamım. Bildiğim en iyi koku var o da limon kolonyası kokusu. Önceleri parfümü kızım üzülmesin diye kullanıyordum. Fakat çevremden de aldığım olumlu yorumlar sonucu parfümün kokusuna dikkat çekmeye başladım ve fark ettim ki bu parfümün kokusu çok güzelmiş. Anladım ki dünya da üretilmiş ve hakkını veren daha güzel kokularda var. Artık limon kolonyasını sadece hijyen amaçlı kullanıyorum. Bu parfümü ise gerçekten güzel kokmak için sıkıyorum. Alacak kişilere tavsiyelerimi sunarım.

 

Bu ürünü yıllar önce bir kampanyadan almıştım. Hala o gün bugündür rafımın en güzel köşesinde duruyor ve her gün, sabah akşam demeden kullanıyorum. Girdiğim her ortamda beni farklı kılıyor. İş yerimde müşterilerimle yaptığım toplantılarımın olumlu geçmesine de sanki katkısı oluyor gibi. Ayrıca bu kokuyu eşimde çok beğeniyor. Hatta geçen ay parfüm bitmeye yakın sipariş edecektim bir de baktım ki eşim benden önce davranmış ve bana hediye olsun diye o sipariş etmiş. Anlayacağınız o ki parfüm kalite, performans, koku, ürün, marka ve her bakımdan olumlu ve pozitif notları layıkıyla hak ediyor. Alınız, hediye ediniz ve kullanmaktan vazgeçmeyiniz.

What's Your Reaction?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0