Christian Dior Addict EDP Kadın Parfümün Notaları ve Yorumu

Christian Dior Addict Kadın Parfümünün Nota Bilgisi Ve Yorumunu Okumak İçin Tıklayınız.

Christian Dior Addict EDP Kadın Parfümün Notaları ve Yorumu

Bu parfümü beğenmemin yanı sıra bir de bende bağımlılık yarattığını söyleyebilirim. Her evde bir adet şişesinin bulunması gerektiğini üstüne basa basa söyleyebilirim. Çünkü insanları en zor anlarında bile kurtaracak özelliklerde bir üründür. Parfümden sadece bir iki fıs sıktıktan sonra istediğiniz her ortama gözü kapalı bir şekilde gönül rahatlığıyla girebilirsiniz. Parfümün bir de kadınlar üzerinde sanki kendini daha özgür hissediyormuşsun gibi bir etkisi var. İşin özü bu parfümü hiç çekinmeden sipariş edip, kullanmanızı önerebilirim.

 

Bu parfümü çok seviyorum. Size komik gelebilir ama sanki kendimi parfüme aşık olmuşum gibi hissediyorum. Şişenin tasarımında ki zariflik, hoşluk ve naziklik beni benden almaya yetiyor da artıyor bile. Ayrıca bir o kadar da şahane kokusu ile hemen sizi tesiri altına alan, karşınızda ki beyleri, çevrenizde ki diğer insanların belleğine kazınacak mükemmellikte bir parfüm. Her bayana yakışabilecek bir ürün. Bir iki fıs kullanımdan sonra hemen etkisini göstermeye başlayacaktır. Ürünü almak konusunda hiç tereddütlere yer vermeyin ve hemen sipariş edin.

 

Evvela kıyafetinizde ve elbiselerinizde kokusu ağır gibi geliyor olabilir ama daha sonraları o naif ve kırılgan kokusu hemen ortaya çıkıyor. Bu parfüm sayesinde erkek arkadaşımın bana yaklaşımı bile değişti. Beni bir başka beğenmesine neden olan parfümü bütün kadınlara gözü kapalı önerebilirim. Ne olursa olsun, hayatınıza yeni ve güzel kokulu bir başlangıç yapmak istiyorsanız hemen bu parfümü sipariş edin. Sizi yaşamınızın her alanında kurtarabilecek kokulara sahip olan bu parfüm, bence bir kadının üzerinde olması gereken bütün kokuları barındırmakta.

 

Ürün ile babamın bana doğum günüm için hediye olarak alması üzerine tanıştım. İlk sıkımda sizi boğucu ve yoğun bir koku gibi gelebilir ama zamanla ağır kokunun değişip yerini daha hoş bir kokuya bıraktığını fark edeceksiniz. Ayrıca parfümü kullandıktan sonra etrafımda ki insanlarında pozitif ve olumlu yorumlarını fark edince şimdiye kadar neden ben bu ürünü fark etmemişim diye üzülmedim de değil. Bence sizlerde yol yakınken hemen bu parfümü sipariş verip, almalısınız.

What's Your Reaction?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0