Christan Dior Sauvage EDP Erkek Parfümün Notaları ve Yorumu

Christan Dior Sauvage Erkek Parfümünün Nota Bilgisi Ve Yorumunu Okumak İçin Tıklayınız.

Christan Dior Sauvage EDP Erkek Parfümün Notaları ve Yorumu

Christan Dior Sauvage, uzun süredir erkeklerin tercih ettiği popüler bir parfüm. Geniş koku yelpazesi ve kendine özel koku ile adını sıkça duyurmaktadır. Doğal kokuların eşsiz birleşmesiyle oluşan kokulara sahip bir parfüm. Benzersiz bir koku  ile kullanıcılarına en iyi deneyimi yaşatmaktadır. Toprak kokularını ve tatlı bitkilerden elde edilen kokularla yumuşak kokuları sevenlerin de bulabileceği bir kokuya sahip. Ayrıca parfüm’de sert erkekler kokuları da bulmanız mümkündür.

 

Kalıcılık konusunda oldukça verimli diyebilirim. Koku gün boyu tenimde kaldı. Yoğun iş temposun’da çalışan erkeklerin olası istemedikleri kokuları duymaması için tercih edebileceğini düşünüyorum. Ofis yaşantısında da oldukça sık duyduğum kokulara da sahip olan bir parfüm.

Yumuşak kokulardan oluşan parfümlerinden oldukça memnun kaldım. Ayrıca kadınların da tercih edeceği  bir koku diyebiliriz. Birçok kadın arkadaşım da parfümü sordu. Tatlı bitkiler ve aramotik kokuları oldukça sık bulabilirsiniz.  

Genel beğeniye oldukça uyumlu bir parfüm diyebiliriz. Yaz ve Bahar aylarında mutlaka tercih edilmesi gerektiğini düşünüyorum. Sıcak aylara oldukça çok yakışıyor. Uç olmayan bir kokuya sahip olan parfüm, minimalize kokular ile eşsiz bir performans sunmakta.

Kış ayların’da çok tercih edebileceğeni düşünmüyorum. Yaz aylarını anımsatan bir kokuya sahip olması kış ayların’da biraz uç durabileceğini düşünüyorum. Sıcak aylar’da gün batımını anımsatan bir kokuya sahip.

Kokuyu ilk tattığınızda ‘’ ben bu kokuyu biliyorum ama nereden ? ‘’ diyebileceğiniz bir cümle kurabilirsiniz. Koku’nun tanıdık gelmesi ama hangi koku olduğunu çıkaramamanız oldukça normal. Kendine has bir kokuya sahip olabilirken, genel beğeniye de örtüşmesi bu cümleyi kurmamızdaki en önemli etken.

Erkek parfümlerini seven kadınların kullanması gerektiğini düşündüğüm bir parfüm. Bu parfüm’de en beğendiğim kokudan birisi de hafiften toprak kokusunu anımsatması. Zaten tatlı bitkiler ile güçlü iken hafiften toprak kokularını hissettirmesi parfümü oldukça çekici kılıyor.

Gün boyu üzerinizde kalmasını istiyorsanız tercih edebilirsiniz. Ayrıca parfüm’de yoğun kokusu oldukça seyrektir.  Uzun saatler üzerinizde kalabilirken sizlere yakın temas ile karşı tarafın hissedebileceği bir yoğunluğa sahiptir. Ortalama bir koku aramayan kişilerin tercih etmesi daha doğru.

What's Your Reaction?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0